2737
2739
برای نماز اشکال نداره ولی برای وضو اگه آرایشت مانع تماس آب با پوست بشه باید پاک بشه لاک هم همینطوره دیگه
به خاطر بسپار! همراهی خدا با انسان مثل نفس کشیدن است. آرام...بی صدا...همیشگی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من برا همین اهیچ وقت ریمل ضد اب نمیگیرم ....یکی دارم فقط برا جشنو مهمونی یا مواقع پریود می زنم
چون برا وضو و نماز پاک میکنم اونوقت سخت میشه

لاک هم که حتما باید پاک بشه
عزیزم اگه از خواص وضو می دونستی اصلا سختت نبود وضو باعث میشه چاکراهای بدن باز بشن و بدن برا دریافت انرژی اماده میشه ...
خدای مهربون ممنونم که زیباترین گل بهشتی رو به من هدیه کردی و من مادر شدم
CafeMom Tickers
2742
هر چیزی که مانع رسیدن آب بشه برای وضو رو باید پاک کرد
خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دخترم به دنیا اومد http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1137361&postID=44719713
خوب میشه باهاش نماز خوند
با آرایشم میشه نماز خوند .
ولی خب اگه از قبل وضو داشته باشیم .
که با لاک وضو صحیح نیست مگه اینکه نشه پاکش کرد
خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت دخترم به دنیا اومد http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1137361&postID=44719713
2738
سارا جان با لاک میشه نماز خوند ولی وضو نه
یعنی برای نماز خوندن باید اول لاک و هر چیزی که مانع رسیدن آب به پوست بدن هستش پاک کنی بعد وضو بگیری میتونی بعد از وضو آرایش و یا لاک داشته باشی و نماز بخونی
لطفا برای حاجتم دعا کن و یک صلوات مهمانم.....
من برا همین اهیچ وقت ریمل ضد اب نمیگیرم ....یکی دارم فقط برا جشنو مهمونی یا مواقع پریود می زنم
چون برا وضو و نماز پاک میکنم اونوقت سخت میشه

لاک هم که حتما باید پاک بشه
عزیزم اگه از خواص وضو می دونستی اصلا سختت نبود وضو باعث میشه چاکراهای بدن باز بشن و بدن برا دریافت انرژی اماده میشه ...
خدای مهربون ممنونم که زیباترین گل بهشتی رو به من هدیه کردی و من مادر شدم
CafeMom Tickers
2706