2737
2734
عنوان

همش نگران حرف نزدن پسرم هستم

165 بازدید | 27 پست
پسرم دو سالش تموم شده ولی کلماتش محدود. همه چی متوجه هست. اشاره هم داره تو آسمون هواپیما میبینه ماه میبینه اشاره میکنه. همه چیزو درک میکنه. گاهی یه چیزهایی میگه و با خودش کلمات نامفهوم میگه. یعنی ساکت نیست ولی با معنی حرف نمیزنه. ارتباط چشمیش خوبه اسمشو میشناسه. تنها حرف نزدنش مشکل شده. کسی تجربه داره؟
در تاریخ 28 مهر یه معجزه اتفاق اقتاد و من به آرزوی مامان شدن رسیدم... الهی شکرت...شکر بخاطر هدیه الهی....قربون بزرگی، قدرت و رحمتت.
تخم کفتر بهش بده. وباهاش کارکن حرف زدنو. ضرر نداره. نگران نباش عالیه. چندتا توی چند روز بهش بده
گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
پسر منم دو سال و دو ماهش بود شروع کرد خیلی محدود حرف زدن
اهل بهشت بر چیزی از مالهای دنیا پشیمان نمیشوند ( حسرت نمیخورند ) مگر بر آن ساعتی که در دنیا بر آنان گذشت و به یاد خدا نبودند. حضرت محمد (ص)
2740
تخم کفتر هم خورده. تخم بلدرچین میدم بهش. اینم بگم که نسبت به دو ماه پیش بهتر شده یه چیزهایی میگه.
در تاریخ 28 مهر یه معجزه اتفاق اقتاد و من به آرزوی مامان شدن رسیدم... الهی شکرت...شکر بخاطر هدیه الهی....قربون بزرگی، قدرت و رحمتت.
میترسم ببرم دکتر یه وقت اشتباه بهش برچسب بزنن دیگه اون موقع بدتر میشه
اگه خیلی نگرانی یه سر ببر دکتر ولی ما تو فامیل دوتا بچه اینجوری داشتیم الان مثه بلبلن فقط سعی کن وقتی چیزی میخواد و با اشاره بت میگه خودتو بزنی به اون راه که مجبور شه حرف بزنه البته من بی تجربم ولی فک کنم این خوب باشه
🙃
2706