2733
2739

تکلیف منو مشخص کنید 😄😢

دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 

پسرونه

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

ظاهرش قشنگیه پسرونه هم میخوره ولی کوتاههسایز پنجاست ولی قد لباس چهل هست 

تو قسمت لباس پسرونه ها بود فروشنده هم گفت اسپرته 

ولی با این همه من باز دو دلم 

دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 

پسرونه اس بابا

امضام خیلی مهمه👍                                                                                                                                                                                                                                                                                               😂خیلی مهم😂

فقط اون بپزم تو عنوان از کجا اومد 😄😄منظورم این بود ببرم تعویض کنم یا نه 

2738
پسرونه اس بابا

مشکلم قد بلوز هستش یکم کوتاهه کمرش هم کشه 

سایز لباس پنجاه هست یعنی قد بلوز باید پنجاه می‌بود ولی چهل هست یعنی کراپ .ولی تا حالا کراپ پسرانه ندیدم .یعنی الان مد شده؟؟🤔

مشکلم قد بلوز هستش یکم کوتاهه کمرش هم کشه  سایز لباس پنجاه هست یعنی قد بلوز باید پنجاه می‌بود ...

وقتی اون گفته اسپرت خب یعنی هم دختر میپوشه هم پسر پس قطعا این مدل رو پسرا هم میپوشن ،ولی از نظر من طرحش پسرونه اس اسپرت نیس

امضام خیلی مهمه👍                                                                                                                                                                                                                                                                                               😂خیلی مهم😂
وقتی اون گفته اسپرت خب یعنی هم دختر میپوشه هم پسر پس قطعا این مدل رو پسرا هم میپوشن ،ولی از نظر من ط ...

ممنون از نظرت عزیزم🌺