2737
2734
عنوان

زایمان در کانادا (بر سر دوراهی)

45250 بازدید | 123 پست
سلام دوستای عزیز. یه سوال از اونایی که تو کانادا هستند داشتم. خیلی برام حیاتیه و ممنون میشم اگه درست راهنماییم کنید.
من و همسرم درخواست ویزای کانادا دادیم که احتمال داره به زودی بیاد. من در اومدن به کانادا مرددم. راستش باردارم (5 ماهه) و همسرم برای فرصت مطالعاتی داره میاد.
می خوام بدونم ارزشش رو داره که برای زایمان فرزند بیام کانادا؟ من شنیدم که بچه ای که به دنیا میاد اونجا، سیتیزن میشه. می دونم هزینه های زایمان هم خیلی بالاست. به نظرتون چی کار کنم؟
میتونم هزینه های زایمان رو به سختی جور کنم. اما می ترسم برخوردشون بد باشه یا دچار مشکل شم.
از طرفی فکر می کنم با این کار آینده فرزندم تامین میشه.
در ضمن شرایط زایمان در کاناد رو می خواستم بدونم. کسی تا حالا با شرایط من (غیر مقیم) اونجا بچه دار شده؟ اگه شده ممنون میشم تجربتون رو بگید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
ساینا جون من مقیم هستم و 2 تا زایمان داشتم در کانادا
ولی از نظر این که میگی برخوردشون بد باشه خیالت راحتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت خیلی با خانوم های باردار خوب رفتار میکنن و خیلی هم اهمیت میدن
من که زایمانم مجااانی بوده .... وخیلی راضی هم بودممم انقدر انرزی مثبت بهت میدن که روز زایمانت بهرین روزه زندگیت میشه... در ضمن خوبه که بچت سیتیزن میشه و ایندش روشن!!! بره ایران بعد از 30 سال هم بخواد برگرده میتونه چون کانادایی حساب میشه!!!
ای جان ای جان ای جان دارم میام به ایران😉
من اگه جای شما بودم حتما به خاطر اینده بچه ام سختی هاشو به جون میخریدمکتا اونجا زایمان کنم...چرا باید بد برخورد کنند.؟اونجا مگه مثل ایران..جز چند کشور اوله که مردمش رضایت زندگی دارن
مامی دست سازه پرتال آموزشی جامع مخصوص مادارن در حوزه هنرهای دستی , هنرهای خانگی و هر نوع دست سازه مخصوص کودکان
2738
من شرایط مشابه تو رو نداشتم.
اما مطمئن نیستم بچه شما سیتیزن بشه. باید ته و توی این قضیه رو اول در بیاری چون نمیشه بر اساس احتمالات تصمیم بگیری. میتونی از یه وکیل امور مهاجرت بپرسی یا بری توی وبسایتش چک کنی. اگه خواستی میتونم سایتشو برات پیدا کنم.
و اگر دیدی بچه سیتیزن میشه شک نکن که بهترین کار رو براش میکنی. هزینه در این مورد مثل سرمایه گذاری میمونه و شاید بتونی بیمه هم بشی حتی اینو باید شوهرت از دانشگاهی که میره سوال کنه ببینه چجوری بیمه میشه شاید بیمه ای پیدا بشه که زایمان رو برات پوشش بده.

نگران برخوردها نباش اینقدر مهربون و با محبت و انسان هستن که خودت شرمنده شون میشی. حتی ازت سوال میکنن که اگه دوست نداشتی، دکتر زن بیاد بالای سرت توی بیمارستان یا یادمه از من سوال کردن که اگه دوست دارم حین زایمان روسری داشته باشم توی پروندم قید کنن که دکتر و پرستارها در جریان باشن. مطمئن باش از اینا انسان تر جایی پیدا نمیکنی عزیزم!
2706