2733
2739
سلام دوستان امشب این مطلبو در یک سایت خوندم روش سم زدایی از بدن رو به شیوه طب چینی توضیح داده که بنظر خیلی کارآمد و موثر هست خواستم اونو با شما هم به اشتراک بگذارم این متن بسیار ساده و قابل درکه.امیدوارم مورد استفاده تون قرار بگیره http://healthywildandfree.com This is What Happens When You Put Cut Up Onions in Your Socks While You Sleep

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی خلاصه اینکه در کف پا حدود 7000 عصب وجود داره و اسید فسفریک داخل پیاز موجب باز کردن کانال های انرژی .سم زدایی.مقابله با ویروس ها و حتی تصفیه هوایی که در اتاق هست می شه خیلی ها معتقدند پیاز میکروب ها رو به خودش جذب می کنه و با همین خاصیت می تونه بدن رو سم زدایی کنه.
2728
2740
منم اینکارو یه بار کردم عجیب بوی گند اتاق و میگیره
زندگی به من یاد داد.... اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کنددر تاریکی همه ما شبیه همدیگریم...