2733
2734
سلام شوهر من اصلا به فکر من و پسرم نیست واسه همین میخام خودم پسرمو بیمه کنم تو نت که گشتم بیمه های سامان و پاسارگاد خوب بودن اما میترسم بهشون اعتماد کنم نکنه کلاهبردار باشن یا اینکه زمان سود دهیشون که رسید بزنن زیرش . کسی از شماها بوده که از این بیمه ها استفاده کرده باشه ؟ ممنون میشم اگه بگید
من که یه بیمه عمر از خصوصی داشتم ورشکست شد نتونستم پولم رو بگیرم ولی هیچکدوم از اینا نبود
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیگم کدوم بیمه ! ولی گفت بیا یه مقدار پول بدیم ببند ولی من قبول نکردم جون کم بود حالا هم همینطوری مونده! بیمه مرکزی میگه پیش من دارایی نداشت و ...
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
2731
2740
والا من که با این اختلاس ها و هرج و مرج ها به دولتی هاشم اعتماد ندارم دیگه! مثلا بعد چند سال پولتو از کی میخوای بگیری خواهر من؟
از کنایه ها نرنج! این مردم، کارشان کنایه زدن است عمریست به هوای بارانی می گویند: خراب!