2737
2739
عنوان

لابیاپلاستی

277 بازدید | 16 پست

خانومایی که لابیاپلاستی کردین راضی هستین؟

من بدنم مدام خارش داره و لباس تنگ میپوشم خیلی اذیت میشم و بمن گفتن لابیاپلاستی کن

یعنی بخاطر جنبه درمانیش میخوام اینکارو کنم

منتها شنیدم نقاهت خیلی سختی داره

پس من چیکار کنم؟😞

اگه اطلاعاتی دارین ممنون میشم بگین🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نکن من کردم پشیمونم مسخره س بنظرم سنم کم بود عقل نداشتم چه ربطی دارههه؟؟؟خارش و فلان و جنبه درمان ...

ببخشید دوست عزیز  میتونم بپرسم چند سالتون بود و الان چند سالتونه؟البته اگر دوست دارین جواب بدین

چرا پشیمون

احساساتت کم میشه

واقعا هیچ تفاوت خاصی نداره

درسته ظاهرش خیلی عوض میشه

ولی درحقیقت جنبه درمانی و فلان نداره حتی جنبه زیبایی هم‌نداره چون بدن هرکی منحصر بفرد هست

مثلا یه زمانی لب کوچیک مد بود هرچی کوچیکتر زیباتر الان برعکس شده

بیهوشی صدتا عوارض داره و ...

من اگه عقل الانمو داشتن هرگز نمیکردم

۱۰سال پیش عمل کردم

2738
احساساتت کم میشه واقعا هیچ تفاوت خاصی نداره درسته ظاهرش خیلی عوض میشه ولی درحقیقت جنبه درمانی و ف ...

ببخشید تنگی واژن هم انجام دادین شما؟ اونم ب نظرت همینطوره؟

هر "پرهیزکاری" گذشته ای داردو هر "گناه کاری" آینده ای!پس قضاوت نکن ...میدانم اگر: قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد. تا به من ثابت کند. در تاریکی همه ی ما شبیه یکدیگریم.محتاط باشیم، در "سرزنش " و"قضاوت کردن" دیگران وقتی؛نه از " دیروز او" خبر داریم، نه از "فردای خودمان" #داستایوفسکی
نکن من کردم پشیمونم مسخره س بنظرم سنم کم بود عقل نداشتم چه ربطی دارههه؟؟؟خارش و فلان و جنبه درمان ...

این کار سوای زیبایی، جنبه درمانی داره چون اگه لابیا بیرون باشه باعث عفونت و خارش میشه.کسایی که مشکل منو دارن متوجه منظورم میشن

دوره نقاهتش ۶ ماه بیشتره من دوسال پیش ۳ تومن الان نمیدونم  ارزشش بستگی داره دیگه

شیش مااااه؟؟؟مگه میشه؟من دو سه هفته شنیده بودم نه شیش ماه

پس پریودی چی؟

اینجوری که خیلی دردناک میشه موقع پریودی

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز