2733
2734
عنوان

کیا از کاپ پریود استفاده میکنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 400 بازدید | 34 پست
قابلمه چیه😂 ولی فکر کنم اره بعد هربار خالی کردن باید بشوری

بابا چجوری باید شست دست حتی به شیر آلاتم بزنم بهش دست بزنم بزارم داخل از نظرم غیربهداشتیه😐😐

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تو دوران دوشیزگی رفتم نوار بهداشتی بخرم یارو بهم تامپون داد 🤣🤣🤣 گفت اینا جدیده

خیلی ها نمیدونن

یه دفعه یکی میخواست استفاده کنه

بهش گفتم نکن

میگفت ربطی نداره بکارت در انتها قرار داره😐

برو پیج لونت کاپ همه چیو از صفر تا صد توضیح داده تجربه کاربرا هم تا دلت بخواد هست

آی دی پیجشو میدی بهم لطفا

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
2731
2740
چند وقتی بود نبودی واسه همین پرسیدم

مرسی که حالمو پرسیدی مرسی که منو یادت بود❤️❤️❤️درسته چندوقتیه که سرکار میرم تایم کارم خیلی زیاده شبا بیهوش میشم از خستگی

انشالله که همیشه پول پارو کنی😅

وای انشالله برای شما و بقیه هم همینطور واقعا مستقل بودن عالیه😍

2706