2733
2739
عنوان

نگرانم آبله مرغان در بارداری

1218 بازدید | 14 پست
شوهرم رفته با بچه خواهرش که آبله مرغان داره دست داده و نمیدونسته بعدا فهمیده من قبلا گرفتم تو هجده سالگی احتمال داره جنین هم بگیره الان چهار ماهه باردارم
فلسفه ام این است:به من ربطی ندارد که دیگران در موردم چه میگویندو چه فکری می کنند.من خودم هستم و هرکاری را که مراشادکند وبه دیگران ضرر نرساند انجام میدهم .هیچ توقعی ندارم وهمه چیز را میپذیرم.اینگونه زندگی بسیار آسانتر میشود.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738
عشق زندگی در سه ماه اول بارداری خطر داره ابله مرغون و سرخچه برای جنین و به احتمال زیاد سقط میکنند ولی بعدش معمولا نه منم نگرفتم ولی خوشبختانه دوبار باردایم هم نگرفتم در بارداری دوم تازه در سه ماه اول با یکی تماس داشتم که فرداش ابله مرغون گرفته بود ولی خیر گشذت
ایشالا که نه چون گرفتی..حالا من خیلی نگرانم چون تا الان ابله مرغان نگرفتم.فعلا هم باردار نیستم.ولی م ...

حواستون باشه واکسنشو حداکثر تا یک ماه قبل بارداری وقت دارین بزنین،بعدش دیگه نمیشه

2706