2733
2734
عنوان

مادر باردار نگران

4375 بازدید | 115 پست
سلام من خیلی نگران و منفی بافم همش فکرمیکنم نی نی به دنیا بیاد نکنه خدایی نکرده مشکلی داشته باشه خودم میدونم ک استرس خیلی بدتره ولی خب دست خودم نیست کسی اینجوری بوده؟
خدایا خودت پسرکوچولومو برام حفظ کن...به هرکسی که منتظره ازین هدیه های قشنگت بده
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من هرچی میخورمو هرکاری میکنم بعدش عذاب وجدان میگیرم میگم نکنه اینکارم بلایی سربچه آورده باشه
وای مهسا جون من دیگه به این شدت نیست سعی کن خودتو با یه چیزی سرگرم کنی منکه فکر میکنم همش زیر سر این نی نی سایته ادم چیزهای عجیب غریب میشنوه و استرس میگیره گاهی وقتا ندوستن بهتره
2738
منم اینجور بودم تا قبل حرکتاش الان که گاهی استرس میگیرم تا تکون میخوره خیالم راحت میشه تکوناش بهم آرامش میده قربونش برم
✳✳✳✳✳✳ خدایا به تو توکل میکنم و دوستتت دارم.ببخش منو.بدون شک کمکم کردی و میکنی✳✳✳✳✳✳ مخاطب من،دوست من....برام دعا کن هر جور بلدی واسه عزیزات دعا کنی....خدا خیرشو به خودت و عزیزات بدهO:-)
آره غزل واقعا موافقم اومدن به نی نی سایت فقط استرس وارد میکنه من قبلا همش فکرمیکردم هیچوقت بچه دار نمیشم حالام مش فرمیکنم نی نی مشکل داره
2706