2733
2734
عنوان

چرا تکون نمیخوره!؟

142 بازدید | 31 پست

بچه ها من ۱۸هفتمه اصلا تکونی احساس نمیکنم آخرین بار هم دیروز ضربان قلبش شنیدم 

بچه اولمه از کی تکوناش شروع میشه بعد مثلا چند ساعت یکبار تکون میخوره تجربه های قشنگتون بنویسید منم اطلاعاتم کامل شه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

از من توی ۲۲ تا ۲۵ تکون میخورد واضح ولی قبلش خیییلی کم وقتی ب پهلوی چپ میخوابیدم حسش میکردم 

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
2731

بستگی ب جفتت داره اگـ قدامیه بیست ببعد

وَ خُدا را آنگــونہ کــِ سِزاوارِ اوستــ نَشناختـــیم...                                                                                                                                                                                  خُدایا شُکرت بخاطرِ وجودِعزیزانم(همسرم💞پسرم😍دخترم😍خانوادم💖)وَ آرامشے کـِ دارم...
2740

من دیگه از اخرای نوزده هفته فهمیدم ،دیگه هفته بیستم واضح حس کردم   دستمو میزارم زیر دلم تکوناشو میفهمم بالا پایین میشه،امروزم رفتم ۲۱ هفته 

پسر قشنگم ،نور دیده ی من💙💙لااله الاانت سُبحانَکَ اِنّی کنتُ مِن الظالِمین☆

تقریبا از بیست و دو هفته به بالا هر روز تکوناش حس می‌کنی هفته های بالا که رفتی یه چیز شیرین بخور رو دست بخواب دستت بزار رو شکمت تو یه ساعت باید سه چهار حرکت بزن وقتی زیر شکمت مثل حالت نبض میزنه داره سکسکه می‌کنه بعد غذا معمولا سکسکه میکنه

2706