2733
2734
عنوان

💜برآورده شدن حاجات بسیارمهم💜

862 بازدید | 110 پست

بسم الله الرحمن الرحیم🍀

چندروز پيش يكي از كاربرا گفت ذكر يونسيه به تنهايي خونده ولي حاجت نگرفته اما وقتي ادامه آيه بعديش رو هم گفته حاجت محال گرفته، اسكرين شات تاپيكشو ميذارم كه بدونيد حاجتش چي بوده. پس خواهش ميكنم كسايي كه امروز توي ختم شركت ميكنن هم حتما خط دوم دعارو كه پايين نوشتم حتما بخونن🌹

🌱سهم هركس١٠٠تاهست و فقط امروز بايد خونده بشه. 

اگه خواستين ميتونيد بيشتر از ١٠٠ تا هم برداريد

از الان تا اذان✔ صبح فردا ✔ وقت خوندن هست

🌱متن ذكر :

لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَكَ إِنِّي كُنْتُ مِنَ الظَّالِمِينَ «87»
فَاسْتَجَبْنا لَهُ وَ نَجَّيْناهُ مِنَ الْغَمِّ وَ كَذلِكَ نُنْجِي الْمُؤْمِنِينَ«88» سوره انبياء

خط اول ذكر يونسيه هست، و خط دوم ادامه ذكر يونسيه كه اون كاربر گفت بايد خونده بشه تا حاجت گرفت. كسايي كه ميپرسن چيو بايد بخونيم؟ دقيقا همين دو خط بالارو بايد بخونيد🌹

✨معني ذكر: (خداوندا) جز تو معبودى نيست، تو پاك و منزهى (و) همانا من از ستمكاران بودم (و نمى‌بايست مردم را بخاطر سرسختى‌شان رها كرده و تنها بگذارم).

فَاسْتَجَبْنا لَهُ وَ نَجَّيْناهُ مِنَ الْغَمِّ وَ كَذلِكَ نُنْجِي الْمُؤْمِنِينَ «88»

پس (دعاى) او را اجابت كرديم و او را از آن اندوه نجات داديم و ما اين چنين، مؤمنان را نجات مى دهيم.

مفهوم ذكر : این ذکر میگه خدايي كه بعد از چند روز یونس از دهن ماهی سالم بیرون کشید 

پس میتونه حاجت توروهم بده به قدرتش ایمان بیار🌹

⭕️حواستون باشه وقتي داريد ذكر ميگيد توي دلتون نخونيد، بايد كلمات بر "زبانتون" جاري بشن🌹

بچه ها هر ١٠٠ تا ذكر خوندنش حداكثر ١٠ دقيقه طول ميكشه، اگه فك ميكنيد ممكنه نخونيد برنداريد، مديوني داره واستون.

التماس دعا  🙇

خدایا شکرت ❤️ مطمئن باش همون خدایی که یونس رو از دل ماهی نجات داد، خدای شما هم هست ، شما رو هم از غم و غصه نجات میده و دعایت را مستجاب میکنه❤

.https://www.ninisite.com/discussion/topic/9893100/اسكرين-شات-از-كسايى-كه-از-ختم-اين-ذكر-حاجت-گرفتن?page

خدایا شکرت ❤️ مطمئن باش همون خدایی که یونس رو از دل ماهی نجات داد، خدای شما هم هست ، شما رو هم از غم و غصه نجات میده و دعایت را مستجاب میکنه❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من صد تا برمی‌داریم 

انشالله حاجت روایی هممون

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............

کاربر @پاییز75    هر روز این ذکر رو می خونن مدتی نمی تونن بیاین سایت ، همسرشون بستری هستن لطفا برای شفای عاجل و کامل همسرشون و مرخص شدن از بیمارستان دعا بفرمایید یه صلوات لطفا بفرستید

لطفا برای  هوش اومدن  و بالارفتن هوشیاری و نرمال شدن شرایط جسمی و سلامتی کامل آقا محمد،  نامزد یگانه @نازنین1372   , که بستری هستن  یه صلوات یا حمد شفا بخونید

لطفا برای مساعد شدن و بهبودی شرایط جسمی و سلامتی کاملشون زهراجان خواهر @Parastesh    یه صلوات یا حمد شفا بخونید

سلام روز همگی بخیر

منم فعلا 200 مرتبه برای سلامتی فرج آقا امام زمان عج و حاجت روایی همه شما دوستان عزیز و حاجات قلبی خودم می خونم 

التماس دعا🙇

من صد تا برمی‌داریم  انشالله حاجت روایی هممون

قبول باشه عزیزم الهی حاجت روا بشی و دلت شاد بشه

من می خونم 

100 تا می خونید ؟

سلام منم صدتا‌میخونم توروخدا منم دعاکنید امروز اخرین امیدم برای رسیدن ب حاجتمه

فدای مهربونیت دوستم

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............