2737
2739
عنوان

گرفتگی صدا

7070 بازدید | 22 پست

سلام بچه ها میگم این چه مریضیه همه صداهاشون گرفته؟ من خودمم الآن صدام خروسکی شده اصلا نمیشه حرف بزنم. حالا میبینم آبریزش بینی و خشکی گلو و اینام دارم. نکنه کروناس 😖😖😖

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

شوهرمم صداش خش دار شده چند روز بیحال بود گلوش خشک بود دو بار سرم زده

دوستمم وویس داد دیدم صداش مثل ماهاس

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

وای منم رفتم مشهد بیست روزپیش اونجا تب ولرزگرفتم وتوخواب خفه میشدم بعدش صدام گرفت تادوهفته همینجوربود سرماخوردگیه ولی یه روزتب ولرزداره بعدش خوب میشی ولی گرفتگی صدا وخلط وابریزش وسرفه اش چهارهفته باهات میمونه 🥺

گاهی انسانم آرزوست
2740
وای منم رفتم مشهد بیست روزپیش اونجا تب ولرزگرفتم وتوخواب خفه میشدم بعدش صدام گرفت تادوهفته همینجوربو ...

الهییی

وای پ حالاحالاها این صداهه داغونه

من الان یه هفتس اونطورم هیچی خوبم نمیکنه گلودرد شدید که از خواب بیدادم میکنه صدامم انگار دیشب کنسرت داشتم

شیخ رجبعلی خیاط:تمام نور معنوی و فیوضات که انسان از عبادات و زیارات کسب میکند با نیشی که به وسیله زبان به دیگران میزند نابود میشود.
خیلیاگرفتن انگترویروسه شمادیرگرفتی اوجش یکماه پیش بوده

پ ربطی به کرونا و درگیری ریه نداره؟ 

من الان یه هفتس اونطورم هیچی خوبم نمیکنه گلودرد شدید که از خواب بیدادم میکنه صدامم انگار دیشب کنسرت ...

ای جان ان شاءالله زود خوب شید

کنسرتو خوب اومدی 😂😂😂😂

من کامل صدام گرفته بود با خوردن یک دفعه روتارین بازشد دیگه چندروزخوردم خوب خوب شدازداروخانه بایدبگیر ...

روتارین مگه همون چارتخمه نیس؟ شوهرم مرتب چهارتخمه میخوره چندان تاثیر نداره

2706