2733
2734
من زایمان کردم بد نبود من به خاطر بیمه تکمیلی رفتم اونجا خوبه میتونی اتاق خصوصی بگیری البته من اونجا آشنا داشتم بیشتر هوای آدم رو داشتن من خواستم برام فیلمبرداری هم کنن و کردن
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
اگه سوالی داشتی بپرس فردا میام جواب میدم الان باید برم
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خواهر من 20 روز پبش اونجا زایمان کرد، اتاق خصوصی نتونسته بود بگیره بخاطر پر بودن، اتاق دونفره گرفته بود،خیلی خفه و کوچیک بود،من خوشم نیومد. در مورد رسیدگیشون راضی بود،کارای بچه رو هم مثل تعویض پوشک خود کادر بیمارستان انجام میدن
خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
2728
خانمی دکتر پرتو حسن زاده تو اقبال عالی مطبشون نزدیک بیمارستان دو روز هفته تو بیمارستان هستن من یکی از دوستام پیش ایشون سزارین کردن خیلی راضی یودن منم یه بار رفتم خیلی از توجه و دقتشون خوشم اومد منم خودم ایشون انتخاب کردم اگه خدا کمکم کنه
2740