2737
2739
واقعا افتضاح بود
خدایا من همه اتفاقات خوب زندگیم رو مدیون تو هستم و اتفاقات بد رو ناشی از جهالت خودم می دونم..... خدایا همسرم رو فقط به خودت میسپارم و ازت می خوام ارامش من رو زیاد کنی.
ما که خیلی پشیمان شدیم همه ایرانی و لش بازی در می آوردن
خدایا من همه اتفاقات خوب زندگیم رو مدیون تو هستم و اتفاقات بد رو ناشی از جهالت خودم می دونم..... خدایا همسرم رو فقط به خودت میسپارم و ازت می خوام ارامش من رو زیاد کنی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بزن و برقص بود اما با چه فاجعه ای .... یه سری ادم های بی فرهنگ بودن که انقدر مست کرده بودن که فقط کم مونده بود سنگ کوب کنن
2738
راست میگه گاهث بعضی ایرانیا یه کارایی میکنن ادم روش نمیشه بگه اینا هم وطن ما ان ، من که خدا رو شکر صورتم یه شکلیه تا صحبت نکنم کسی نمیفهمه ایرانی ام تو خارج از کشور بس که گاهی ضایع بازی در میارن اخرین بار ٢ هفته پیش تو پرواز یه پسره انقدر مست کرده بود که هی پا میشد می افتاد افتاد رو یه خانومه اهتگ هندی گذاشت تو پرواز کلا ١ ساعتی همه محو این بودن
واقعا ایرانی ها یه فاجعه ای به بار آوردن که نگو و نپرس شاید باورتون نمیشه یه رقاص عربی آوردند و تور لیدر همش می گفت شاباش شاباش هم وطنان عزیز کلی پول تو سوتین و شرت اون خانم گذاشتن ... فاجعه ای بود بی نظیر
2706