2733
2734
عنوان

هر چیزی راجب لاغری😍

202 بازدید | 17 پست

سلام خانوما نزدیک به عیده و همه خانوما به فکر لاغری

امروز داشتم به خودم تو آیینه نگاه میکردم و متوجه شدم که چقدر از رون و باسن چاق شدم یعنی اندامم گلبی شکل هستش حالا کسی تجربه لاغری این نواحی رو داره خوشحال میشم تجربیاتتون رو باهامون به اشتراک بزارین

یک عدد عاشق رنگ صورتی💗دارای یک نامزد👩‍❤️‍👨از علاقم به چیپس لیمویی نمیتونم بگم🍋در حال تحصیل داخل رشته حسابداری👩🏻‍💻﴿فمنیست﴾
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من با کالری شماری و پیاده روی۱۵ کیلو کم کردم 

منم دوسال پیش تو ۳ماه با کالری شماری و پیاده روی ۱۵کم کردم

سعی کن آنقدر کامل باشی  که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!
2740
باهشگاه میرم و رژیم ۴۰ روزه ۸ کیلو کم کردم 

بدنسازی؟! 

یک عدد عاشق رنگ صورتی💗دارای یک نامزد👩‍❤️‍👨از علاقم به چیپس لیمویی نمیتونم بگم🍋در حال تحصیل داخل رشته حسابداری👩🏻‍💻﴿فمنیست﴾
ن عزیزم مث قبل زمان لاغری شد البته من تو خونه هم فعالیتم زیاده بچه کوچیک دارم و همین پیاده روی عضلات ...

آها، چ عالی عزیزم.

من خودم ده کیلو اضافه وزن دارم‌،

اراده میکنم ولی با فکر اینکه شل بشم، اراده ام میشه یه حباب و میترکه 😐😑

آها، چ عالی عزیزم. من خودم ده کیلو اضافه وزن دارم‌، اراده میکنم ولی با فکر اینکه شل بشم، اراده ام ...

کالری شمار نصب کن هروقت گشنت شد اول یه لیوان آب بخور بعد اگه واقعا گشنت بود غذا رو بخور صبحا هم بیدارشدنی یه لیوان آب ولرم بخور 

ثروت بی نقص، حقیقت انتخابی من است.
2706