2733
2734
عنوان

شیر ضد الرژی نیوکیت

170 بازدید | 4 پست
سلام نوزاد دو ماهه ام به شدت الرژی به پروتیین گاوی داره دکتر براش شیر نیوکیت تجویز کرده این شیر سهمیه ایی داده میشه دو نوع داره ترک و ایسلندی پسرم فقط نوعه ایسلندی رو میخوره الان شش تا قوطی ترک دارم کسی هست که بچش ترک بخوره؟ قوطی های ترک رو بهش بدم جاش بهم ایسلندی بده؟ بچم شیرش کم اومده
شیرها سهمیه هست هفته ایی دو قوطی بعضی وقتها که ایسلندی وارد نمیشه ترک توزیع میکنن داروخانه ٢٩ فروردینه که باید نسخه دکتره معتمد و شناسنامه نوزاد باشه قوطی ٧ دلار هست انگار دولت ٧٠ دلار میخره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کارن جان همه ی بچه ها از ترک بدشون میاد،،،اگه اضافی داری ببر همون جا تو داروخانه خیلی ها هستن ک کم میارن شیر ازت میخرن،،،ولی کسی تعویض نمیکنه،،،من خودم ترکشو شبا ب بچم میدم چون فقط تو خواب میخورتش و ایسلندیشو روزا میدم بخوره.
2742
لیانا جون مرسی از راهنماییت ولی ما اجازه فروشه شیرها رو نداریم تو تاپیکه کمپین بچه های الرژی دار خوندم که یه مامانی در به در دنباله شیر ترک بود بچش ایسلندی هارو نمیخورد متاسفانه پستش ماله هشت ماهه پیش بود و دیگه پیداش نکردم الانم گفتم شاید یه همچین موردی بازم پیدا بشه