2737
2734

سلام کلاس یازدهم ساعت مطالعم زیاده برا کنکور دارم میخونم ولی خیلی حوصلم سر رفته حس میکنم دارم زده میشم چکار کنم؟(وسیله سرگرمی درست و حسابی ندارم فقط گوشیه که بازی هم سرش ندارم مشاور و خانوادمم اجازه نمیدن بازی آنلاین بازی کنم اگه یکم هم با دوستام بزنم بیرون خانوادم عصبیم میکنن)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

لازم نیست ۱۰ ۱۱ ساعت بخونی

۵ ساعتم اوکیه

یازدهم بهتره تا بیایی دوازدهم و هیچی بلد نباشی

هر کس خواست بهم اطلاع بده تا براش قرآن بخونم.در تاپیک های خودم و یا دیگر دوستان میتونید بگید.🙏🏻🌹خدایا قرار ده، بی‌نیازی را در روح و روانم و یقین را در دلم و اخلاص را در عملم و نور را در دیده‌ام و بصیرت را در دینم و مرا به اعضایم بهره‌مند کن و گوش و چشمم را دو وارث من گردان و مرا بر آن‌که به من ستم روا داشته پیروز کن و در رابطه با او انتقام و هدفم را نشانم ده و چشمم را بدین سبب روشن گردان.خدایا گرفتاری‌ام را برطرف کن و زشتی‌ام را بپوشان و خطایم را بیامرز و شیطانم را بران و بدهکاری‌ام را ادا کن و برایم معبودا در آخرت و دنیا درجه‌ای برتر قرار ده.(بخشی از دعای عرفه)
2738
پس یازدهم باید چیکار کنیم ؟

ببین سال یازدهم رو هم بخونید ولی در حد استاندارد مثلا ۶ ساعت.

تفریح داشته باشید . خودتون رو محدود نکنید  یه کسایی هستند از سال دهم بکوب میخونند برای کنکور به سال دوازدهم که میرسه دیگه نمیکشه این دوستمون هم باتوجه به وضعیتش انگاری داره کم کم خسته میشه

کاربر پسر هستم . پسر هستم.پسرهستم .پسرهستم. فقط برای تبادل نظر اینجام.

من یازدهمم

مشاور ندارم 

به نظرم امسال مشاور لازم نیست 

امسال درسا رو بخون آزمون بده

ساعت خواب و بیداریت تنظیم کن 

و استفاده از گوشی محدود کن 

درسا رو میخونی تستم بزن 

به خدا هم امید داشته باش 😍

همین فک میکنم کافیه

سال دوازدهم بکوب بخون و تلاش کن 

ببین سال یازدهم رو هم بخونید ولی در حد استاندارد مثلا ۶ ساعت. تفریح داشته باشید . خودتون رو محدود ن ...

پس من خیلی درس نخونم روزی حداقل 3یا 4ساعت میخونم پنجشنبه ها هم که هیچی وای چیکار کنممم😑😯

لایک نکن باشه ؟. بالاخره پیداش میشه رنگین کمون🌱💚🌈 اللهم عجل لولیک الفرج . 
من یازدهمم مشاور ندارم  به نظرم امسال مشاور لازم نیست  امسال درسا رو بخون آزمون بده سا ...

چه رشته ایی هستی 

لایک نکن باشه ؟. بالاخره پیداش میشه رنگین کمون🌱💚🌈 اللهم عجل لولیک الفرج . 
2706