2733
2734
سلام پسر من صبح ها خیلی به خودش میپیچه و ناله میکنه فقطم صبحا اینجوریه قبلا روزی چند بار پی پی میکرد ولی الان صبا با گوش پاکن باید مقعدشو تحریک کنم تا پی پی کنه به نظرتون یبس شده پسرم بعد ببخشد وقتی پی پی ش میاد سفت نیست مثه اسهاله بازم شرمنده ممنون میشم کمکم کنین واقعا درمانده شدم از خودشم دلدرد داره طفلکم اینم بدتر اذیتش میکنه
دنیا تویی...تاابد به ساز دنیایم می رقصم؛مسیحا پسرک بهاری من،همیشه بخند♥♡♥
نباید اینکارو بکنی بچه عادت میکنه _ دلدرشم خوب میشه _ اگه شیر خودت رو میخوره مواد غذایی ملین بخور که به بچتم منتقل بشه
فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظر من تحریک نکن شکمشو آروم ماساژ بده الان کاملا این حالتا طبیعیه دو تا پاشو آروم جمع کن تو شکم و باز کن همین باعث میشه پیپی کنه
من قبل از اینکه مامان بشم کى بودم؟ چى بودم؟ اصلاً بودم؟
2731
سلام عزیزم، پسر منم یه مدت اینطوری بود،آلآن خوب شده، به خاطر همون دل دردشونه،شربت واسه نفخ بهش بده بهتر میشه یا شکمشو ماساژ بده و دستمال گرم بذار، یکم که بزرگتر بشه خوب میشه. مقعدشو تحریک نکن،باعث تنبلی روده هاش میشه، البته اینو دکتر به من گفت، تا یک هفته هم دفع نداشته باشه مسئله ای نیست.
الا بذکر الله تطمئن القلوب... پسرم نفسم... دخترم آرامش قلبم ...همسرم سایه سرم  
این کار رو اصلا نکن،اکر تا بک هفته هم نوزاد دفع نداشته باشه طبیعیه،ماهبجه های راست روزش تنبل میشن با اینکار،و فقط با کمک دفع میکنن،همه ی نوزادا تو این سن اینجورین،دختر منم اینجوری بود،خوب میشن،قطره ی کولیکز کمک میکنه به دلدردش،ولی باید زمانش بکذره و کمی بزرک تر بشه تا بهتر شه
فقط آراااااامش
2740
پی پی بچه ها همیشه شله آلآن پسر من چهار روز یه بار پی پی میکنه،شله باز فقط ببخشید انگار یه کم کش میاد.
الا بذکر الله تطمئن القلوب... پسرم نفسم... دخترم آرامش قلبم ...همسرم سایه سرم  
اخه این اینقدر اه و ناله میکنه دلم کباب میشه براش فقط به این فکر میکنم کمکی کنم بهش تا حالش بهتر شه
دنیا تویی...تاابد به ساز دنیایم می رقصم؛مسیحا پسرک بهاری من،همیشه بخند♥♡♥
2706