2737
2739

من ماه قبل هیستروسکوپی تشخیصی رحم انجام دادم

بعد ۱۰ روز پریود شدم الان روز ۸ پریودیمه ولی قطع نشده و خونریزی شدید با لخته های بزرگ دارم...مشکلم چی میتونه باشه؟هفته دیگه پیش دکترم نوبت دارم

کسی تاحالا اینجوری شده؟

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔

من همیشه روز سوم یا چهارمم لخته بزرگ با درد شدید دفع میکنم

به دکترم که گفتم گفت طبیعیه

پریودمم ده روزه س

از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد/تو زرنگ باش و از او نسل علی دوست بخواه😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من ژولانی نییتم ولی سه روز اول لخته دارم نمیدونم چرا

من همیشه پریودیام نهایت تا ۳روز اول خونریزی داشتم اونم خونریزی خفیف...دفعه اولمه اینجوری میشم

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
من همیشه روز سوم یا چهارمم لخته بزرگ با درد شدید دفع میکنم به دکترم که گفتم گفت طبیعیه پریودمم ده ...

آخه من دفعه اوله اینجوری میشم...خیلی ازم خون رفته..بیحال شدم...ببخشید اندازه لخته هات چقدره من بزرگتر از کف دستن

من پریودیم زیاد نیست اما بالخته زیاده نمیدونم چرا

من اصلا توی پریودیام لخته نداشتم اگرم داشتم خیلی کوچیک و کم بودن ولی الان واقعا خسته شدم...سرگیجه گرفتم...اصلا حال ندارم...این همه خون ازم رفته

آخه من دفعه اوله اینجوری میشم...خیلی ازم خون رفته..بیحال شدم...ببخشید اندازه لخته هات چقدره من بزرگت ...

به این بزرگی که نه ولی چون چندتا دفع دارم همه با هم شاید این اندازه ای که گفتین بشن

حالا شما یه مشورتی با دکترت بکن 

چون میگی بار اوله اینطوری شدی شاید موردی باشه

از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد/تو زرنگ باش و از او نسل علی دوست بخواه😊
2740
من اصلا توی پریودیام لخته نداشتم اگرم داشتم خیلی کوچیک و کم بودن ولی الان واقعا خسته شدم...سرگیجه گر ...

اره واقعا هم خطرناکه مخصوصا اینکه روزاتم زیاده میگی من سه  روزم لخته دارم اذیتم 

منم همینجور تاسه روز لخته های بزرگ سردردمیگیرم تهوع بی‌حالی دست و پام سوزن سوزنی میشه دکترم رفت آزما ...

آخه ۳روز اشکالی نداره من الان یک هفتست اینجوریم‌..خیلی نگرانم میترسم مشکلم حاد باشه

وای عزیزم در این حد نیست لخته های من شاید دوراز چون سقطی چیزی داشتی 

آخه روز سوم پریودیم سونو شدم گفت کیست ۳۱ میلی داری..ممکنه بخاطر کیست اینجوری شده باشم؟