2733
2734
دوستای عزیییزم من 1ماه و نیممه عادت دارم شبها دیر میخوابم اصلا نمیتونم زودتر از 3 شب بخوابم واسه نینیم ضرر نداره تورو خدا راهنماییم کنید....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا نداره حتما داره خواب خوب آرامشه یه روز صبح 8 پاشو بعدشم ظهر نخواب مبینی که شب قشنگ ساعت 11 خوابت میاد بعدد برنامت تنظیم میشه بخواب که نینی خوب وزن بگیره
خدایا به خاطر همه ناشکریام منو ببخش
2731
من هم هر شب 3 یا 4 صبح می خوابم با شوهرم می شینیم صحبت می کنیم ، تلویزیون می بینیم . نه بابا چه اشکالی داره اگر اعصابت رو بهم نمی ریزه هیچ مشکلی نیست.
به یک‏جایی از زندگی که رسیدی، می فهمی
از درد های کوچیکه که آدم می ناله؛ ولی وقتی ضربه سهمگین باشه، لال می شه
2740
یک سری از اعمال درونی بدن هست که از ساعت 11 شب شروع به کار میکنه مثلا یه چیزی شبیه پاکسازی ریه کلیه کبدو ............ودر صورتی که بیدار باشی اینها انجام نمیشه واسه همه ضرر داره مخصوصا شما که بارداری سعی کن برنامه خوابتو تنظیم کنی عزیزم مامان دوستم پرستار دکتر بهش گفته شبایی که شیفتی شیفت دوم باش یعنی تا 3 بخواب بعد پاشو اینجوری احتمال سرطان سینه کم میشه.
ساعت بیولوژیکی بدن طوری تنظیم شده که تو یه ساعتی باید بدن استراحت کنه و یه ساعتهایی هم بیدار باشه... بهترین حالت هم همون خواب شب و بیداری روزه که تمام سیستم بدن بجا کار کنه... مسلما هیچ چیزی جای خواب شب رو نمیگیره... دیرخوابیدنت عزیزم برای بچه هیچ ضرری نداره ولی خوب خودت مسلما خسته میشی....
فریده جان یه فرضیه ى اثبات نشده هست که بین خیلى از خانوماى باردار مطرحه اونم اینکه مادر توى باردارى تا هر ساعتى از شب که بیدرا باشه ساعت بیولوژیک بدن جنین به همون ساعت عادت میکنه و بعد از تولد نوزاد تا همون ساعت بیداره، واسه ى من و خیلى از اطرافیام که این موضوع صادقه.
تو این اتاق تنگ و دلگیرم تا باقی عمرم یه جور سر شه من از خودم فاصله میگیرم دیوار هی نزدیکتر میشه میخندمو دردامو میشمارم تلخه ولی شاید دلم واشه وقتی برای غصه هام جا نیست دیوارو هُل میدم غمام جا شه
2706