2733
2734
عنوان

کهیر خودایمن

158 بازدید | 10 پست

سلام من ۶ ساله کهیر مزمن دارم ،انواع دکترها از طب سنتی تا داخلی عفونی پوست رفتم و بی فایده ،الان دکتر ایمونولوژی میرم گفتن کهیر خودایمنه،ولی همچنان درگیرم ،اگه کسی مشکل منو داره ممنون میشم راهنمایی کنید

فقط خواهشا تبلیغ فامیلاتونو و دکتراتون رو نکنید

اگر خود ایمنه یه سری داروهای خاص میدن خوب میشی

همیشه یادت باشه پشت هر تاپیک یک انسان نشسته. یه زمانی از چیزی خوشت نمیاد با تاپیکی حال نمیکنی و... . بهترین کاری که میتونی بکنی رد شی و بهش فکر نکنی. اگر میخای انتقاد کنی باید این کارو درست انجام بدی. این که راحت به حال طرف گند بزنی نشونه ی قدرت تو نیست و ضعف تورو میرسونه. اگرم به نظرت دغدغه ی کسی مسخره س بهترین کاری که میتونی در حقش بکنی اینه که این جمله رو واسش ننویسی و نظرتو واسه خودت نگه داری شاید این دغدغه واسه اون فرد در اون لحظه بولد باشه ولی تو  با این جمله بیشتر آزارش میدی😑خلاصه نمک نپاشیم به زخم هم دیگه...

بیماریهای خودایمنی فقط با داروهای سرکوب کننده سیستم ایمنی خوب میشن با همون پزشکای ایمنولوژی درمانتونو ادامه بدین 

طب سنتی هم نتیجه ای نداره 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزبزم میشه بگید دقیقا چ شرایطی داری من دیدم اینجوری مثلا طرف ب شیرینی جات حساسیت پیداکرده ک قبلا اینجورنبوده ها یهویی این مشکل براش پیش اومده و هنوزم کهیرمیزنه بعداز خوردن شیرینی جات لکهای قرمز و دایره ای بیرون میزنه و بعداز چن ساعت ناپدیدمیشه خارش داره و بعصی وقتا میگف انگشتام ورم میکرد

یعنی یه نوع بیماری خود ایمنی هست؟ منم اینجوریم....مدام کهیر و عطسه و آبریزش. سیتریزین میخورم.  ...

اتفاقا دکتر که میرم خیلی از خانما که میان مشکل خودایمنی دارن و بچه سقط میکنن

عزبزم میشه بگید دقیقا چ شرایطی داری من دیدم اینجوری مثلا طرف ب شیرینی جات حساسیت پیداکرده ک قبلا این ...

من هم ورم دارم هم لکه میزنه قرمز و خارش دار انگار آب جوش ریختن ب بدنم با ی انگشت شروع میشه هی زیاد میشه دیگه خسته شدم از بس دکتر رفتم و بی فایده

2740
من هم ورم دارم هم لکه میزنه قرمز و خارش دار انگار آب جوش ریختن ب بدنم با ی انگشت شروع میشه هی زیاد م ...

عزیزم من چندین سال یه نقطه ازمچ پام خارش داشت بعدچندساله خارش چشم میگرفتم الانم یساله درگیرخارش زیرلبمم یمدت لک میزنه وخارش دارومیخورم دکترمیرم میگن حساسیته نمیدونم ازاسترس انگاردرمون نداره😔

من هم یه زمانی داشتم 

یعنی کافی بود فصل بهار برسه تمام بدنم میشد 

خلیییییی روزهای بدی بود تو کلاس خواب بودم تو خونه خواب 

یادمه یه دکتر پوست برام یه امپول نوشت تموم شد !!!!بعد از چهار سال تونستم بهار برم رو چمنا قدم بزنم به گلا دست بزنم 

تو حیاط مدرسه مون گل بود چون کنار دستشویی بود مجبور بودم دستشویی مدرسه رو نرم 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱