2733
2739
عنوان

بارداری یک ماه پس از سقط

38999 بازدید | 12 پست
سلام دوستان و مامانهای عزیز .... امیدوارم هم خودتون هم نی نی های گلتون خوب و سالم و سرحال باشین .
ببخشید یه سوال داشتم ازتون .... می خواستم ببینم مامانی هستش که بلافاصله یعنی یک ماه بعد از کورتاژ باردار شده باشه؟ و نی نی سالمی هم داشته باشه ؟؟؟؟ یا اینکه پریودتون چقدر عقب افتاد بعد از کورتاژ؟؟؟؟
اصلا می خوام بدونم چه اشکالی بلافاصله بعد از کورتاژ باردار شیم ... من خودم الان 8 روزه که پریودم عقب افتاده و از شدت اضطراب و استرس دارم می میرم ... همه علایم پریودو هم دارم ولی خوب آخه اون موقع هم برای بارداریم همین علایمو داشتم ..
تو رو خدا اگه کسی این شرایطو داشته جوابمو بده .........مرسی
موفق باشید ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه سن حاملگی پایین بوده باشه بلافاصله میشه اقدام کرد بالای 8 هفته باشه بهتره سه ماه صبر کنین تا سایز رحم برگرده ولی باردار شدن در فاصله زودتر مشکلی نداره بهتره صبر کنین
خدایا شکرت که پسر آسمونی منو برگردوندی خوش اومدی عسلم تولدت مبارک
salam be hame dostan man 40 ruz bad az seghte dovomam nakhaste bardar shodam khoda ra shokr alan tu 8mah hastam ninim saleme va sheiton .harchand bardari man nakhaste bod ama khoda ra hezar bar shokr moshkeli nadashtam omidvaram khodavand be hame shomaha nini salmo khoshgel bede.khaharshoharam ham bad az 1mah 2bare bardar shod alanam ninish 4 saleshe
وقتی چترمان خداست.....بگزار ابرهای سرنوشت هرچه میخواهند ببارند
2740
ببخشید مادران گرامی خانوم من 2 ماه باردار بود البته سونو سن جنینو 5هفته زد که بعد از 5 هفته رشد نکرده الان کی میتونه بارداری اقدام کنه به نظر من از همون ماه اول میشه معمولا از ماه اول جلوگیری نکنی بعد از 3الی 4 ماه طول میکشه باردار بشی راستی چرا اینطوریه من از خیلی از زوجها پرسیدم گفتن سه ماه با لا طول کشید باردار بشن چراه همون ماه اول نمیشن؟
salam be hame dostan man 40 ruz bad az seghte dovomam nakhaste bardar shodam khoda ra shokr alan tu ...

سلام خوب هستید ببخشید میشه بپرسم بعداز سقط باردارشدید هم خودتون وهم خواهر شوهرتون جنسیت چی بود چون شنیدم میگن بعداز سقط رحم سرد میشه

سلام خانوما من ۳۱ روز پیش توی ۹ هفته رفتم سونو و گفت جنین از ۵ هفته دیگه رشد نکرده گفت ده روز دیگه بیا ببینم تغیری میکنه یا ن همون شب تا ب خونه رسیدم جنینم دفه شد و صبحش هم جفتش و از بس حال روحیم بد بود برا سونو بقایا نرفتم و از طرفی همه میگن سقط طبیعی بقایا نمیمونه و خودمم دیدم ک جفت کامل بود از دفع شد و جنینم دیدم و الان دوروزه ک پریود شدم و میخام این ماه اقدام کنم کسی تجربه مشابهی داره بعد از اولین پری اقدام کرده باشه و بارداری سالمی رو گذرونده باشه