2733
2739
ارزو داشتم ازدواج کنم وقتی 25 26 سالم بود برا اولین بار رفتم مشهد مامانم میگف هرچی از امام رضا حاجت بخای بهت میده منم خواستم دفه بعد که اومدم مشهد برا پابوس با شوهرم بیام اما شاید باور نکنینن حدود یه ماه بعد کاری پیش اومد که مجبور شدم برم مشهد اونقد گریه کردم اصلا دلم نمخاست برم حرم به امام رضا گفتم داشتیم که منو ارزو به دل بذاری مگه من چی میخاستم فهمیدم ازدواج من محاله محال
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واااا...ببخشید مگه شما از خدا به اموراتتون . ایندتون اگاهترید که براشون تعیین تکلیف میکنید؟ من اصولا متوجه این دیدگاه شما افراد مذهبی نمیشم...مگه به خداتون اعتقاد ندارید؟بعد میشینید به زور ازش چیزی میخاید و بعد میگید دعاهامون براورده نمیشه...این خیلی روش بدیه..اگر به خدا اعتقاد دارید پس بهش اعتماد کنید...چرا نمیتونید توسل کنید بدون چشم داشت و ناامیدی؟
2740
بعد وقتی حدود 29 سالم بود یه پسری تو محل کارم بود خیلی پسر خوبی بود به دلم نشسته بود دوس داشتم اگه بشه باهاش ازدواج کنم هم از لحاظ تحصیلات و فرهنگ سن وسال خیلی نزدیک بودیم پسر ارومی بود منم که یکم روحیه تندی داشتم باعث میشد کمی اروم تر رفتار کنم اونم یه پسر اهل نماز بود منم که اصلا اهلش نبودم شروع کردم به نماز خوندن ماه رمضون بود و روزه گرفتم و کلی دعا کردم که ای خدا خودت فرجی کن بعد به یکی از خانم های محل کارم خیلی جور بودم و ودشم متاهل ینی تازه ازدواج کرده بود بعد اون خانمه با اون پسره یه جورایی هم محلی بود بهش گفتم بره باهاش صبت کنه مزه دهنشو درباره من بدونه اونم موافقت کرد چشمتون روز بعد نبینه درس همون روز که بهش دوستم گفتم با پسره صبت کنه یه مراجعه کننده ای که اومده بود اونجا وارد اتاق رختکن میشه و کیف پول منو اون همکارمو میزنه بعد جالبه که تو کیفم یه پنج تومنی بود که سال قبل ی تو ایام عاشورا یه زنه پخش میکرد و گفته بود اگه حاجت روا شدی توام 72 تا به نیت 72 تن پنج تومنی پخش کن منم ارزوی همیشگیمو کردمو و کیفم گذاشتم . حالا کیفمون با محتویات پیدا شد اما اون پنج تومنی پیدا نشد که نشد
2706