2737
2739
قبلا تو یه تایپیک گفتم که دخترم رفلاکس شدید داره
3 روز دیگه چهار ماهش تموم می شه
دخترم به خاطر فلاکس دیگه سینه منو نگرفت
از همون اول شیشه شیر هم نمی گرفت من ناک و اونت رو امتحان کردم نگرفت
با قاشق هم که بهش شیر می دم از دهنش بیرون می ریزه
با قطره چکون هم همینطور
با سرنگ هم امتحان کردم و نشد
مگر اینکه با گریه زیاد بریزم تو حلقش
که الان متاسفانه دارم همین کارو می کنم
دیگه چاره ای ندارم نخوره افت قند پیدا می کنه
حالا نمی دونم چه جوری بهش شیر بدم
شیر خشک هم نمی خوره خریدم بهش دادم از دهنش می ریزه بیرون
اگر شما راه حلی دارید یا سر شیشه خاصی هست یا نی و .... ممنون می شم راهنماییم کنید
تو خواب هم دیگه شیر نمی خوره دهنش رو محکم می بنده و باز نمی کنه
شیشه شیرت مناسب هست؟
من شیشه wee داشتم وقتی سر و ته نگه میداشتم شر شر ازش شیر میومد و میپرید تو حلق بچم
بعد یه ایرانی خریدم(camera) که سوراخ سر شیشه اش کوچیک بود بچم راحت گرفتش

من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اماندا جون نی نی ها همیشه بچه نمیمونن الان 4 ماهشه راحت میتونی با نظر دکترو...بهش شیشه شیر و بدی اشتباه منو نکن خواهرم این روش برای تا5 ماهشه بعد از شیر زده میشه 1سالگی لب به غذا نمیزنه
پیشنهادای منو حتما اجرا کن چون منم دخترم همین بود الان 2سالشه حسابی پرم کرد ولی تقصیر خود خود خودم بود
اول شربت مولتی ویتامین ولکید بده
بعد ببین نتیجشو 2گشنه بمونه دختر منم قنرش افت میکرد قش میکرد ومن از ترس سریع با قطره چکون بهش میدادم دختر من نه شیشه میدونه چیه نه سینه
شیشه شیر معمولی بگیر راحتتر من تمام تمام تمام شیشه هارو انتخاب کردم دخترم لب نزد اگه بخواد بخوره همون ساده هرو میخوره
بزار تا 8 ساعت گشنه بمونه اشتباه منو نکن بزار شیشه بگیره با نبات سر شیشه رو شیرین کن
بزار از کم عادت کنهههههههههههههه خواهش التماس من از ایندش میترسم اگه پانیا ی منم 4ماهش بود یکی این حرفارو بهم میزد الان کارم این نبود
2740
ملیکا جونم ممنونم
الان دختر شما لب به غذا نمی زنه؟
بد غذا شده؟
ممنونم عزیزم
با ای شرایطی که پیدا کردم اصلا نمی تونم حتی یک لحظه از خونه بیرون برم
وای ملیکا جونم
می شه از عواقبش بگی؟
من خودم تو این یه هفته واقعا داغون شدم
ولی از افت قند می ترسم
می گن اگر افت قند پیدا کنه منجر به تشنج می شه
اماندا جان دختر منم ریفلاکس پنهان داشت نه سونو کردم نه اندوسکوپی چون ترش میکرد از شیر بدش امد از 40 روزگی تمام عواقبش که اصلا یادم نمیره چون هنوزم ادامه داره بدغذایی شربت های اشتهااور که هرروز با ترس ولرز بهش میدادم و....ادامه داره من 1 سال تو خونه نشستم بیرون نمیرفتم کارم گریه بود همه تو وبلاگ هست سال 89 تا الان
خواهرم به حرف کن نده با سرنگ با قاشق با هرچی نده زجر میکشه بزار تو این سن عادت کنه به شیشه 5 ماهه بشه عقل رس تر میشه خودانی نترس شربت ولکیدو با نظر دکترش بهش بده بزار شیر بخوره بزار با شیشه بخوره بزار بفهمه گشنگی یعنی چی دخترمن معدش کوچیک شد هنوزم کوچیکه نه من نه خودش اذتی از خوردنش نمیبریم همچنان
بهتبگم من با قطره چکون فقط وفقط تونستم تا 1 سالگی بهش بدم چون دیگه راه میرن نمیخوابن لجباز میشن و.....
شما بزار سینهرو بخوره دیگه باشیشه امتحان نکن (الان وندم سینه میگیره)
باور کن قسم میخورم اگه الان کم شیر میخوره عوضش 7 الی 8 ماهگی همین بچه میچسبه به سینت ولت نمیکنه
دیگه شیشه نده با 1 روشبزار عادت کنه دختر من هم شیشه میخورد هم سینه 1 دفعه 2 تارو ول کرد خواهش میکنم بزار هرچقدر دوست داره بخوره به هیچ عنوان تا به شیر خوردن عادت نکرده بهش غذا کمکمی نده
آماندا جان شما باید به فکر درمان اساسی دخترت باشی ...این جور که شما میگی هنوز دخترت از ترش کردن رنج میبره که هیچ علاقه ای به سینه و شیشه نشون نمیده
پسر من هم ریفلاکس پنهان داشت ...شیر نمیخورد....فقط توی خواب با شیشه بهش شیر میدادم...سینمو پس زد...وزن نمیگرفت...خلاصه کنم پدرمو در آورد...ولی بعد از اینکه درمان شد...(4بار سونو شد یک بار آندوسکپی و نزدیک یک سال و نیم امپرازول خورد) دیگه ول کن شیر و شیشه شیر نبود...باور کن عااااااشق شیر شد...طوری که با زحمت توی 29 ماهگی شیشه شیر رو گرفتم ازش...ولی الان هم شیر خیلی دوست داره با لیوان معمولی میخوره ...
بدغابود طوری که لب به غذا نمیزد ولی الانخداروشکر میخوره ...البته کم غذاست ولی من به همین هم راضیم
من که میگم ببرش پیش دکتر گوارش کودکان.... حتما درمانن بشه....تهران هستی؟؟؟؟ اگه آره بگو تا بهت چند تا دکتر خوب معرفی کنم
2706