2752
2739

سلام دخترها من خیلی کم به کم سایت میام الان اومدم یه سر تاپیکهای قدیمی خودم را خواندم از فاصله آخرین باری که اومدم اینجا خیلی گذشته و توی تاپیکهام دیدم از مادرم اسم بردم چقدر خوشبخت بودم که داشتمش توی این فاصله مادر قشنگم آسمونی شد و تنهام گذاشت برای شادی روحش میخوام اگه کمک و راهنمایی حقوقی خواستید در خدمتون باشم که خوشحالی شما روحش خوشحال بشه 

من زن قانونم.قوی و مستقل و قدرتمندم
روحش شاد  من مشاوره دینی و احکام میخوام🤧🤧

دورت بگردم من فقیه نیستم وکیلم حالا بگو شاید توی قانون مطابقه داشت بگو جانم؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام وقتتون بخیر ما بعد از حکم حقوقی اعتراض برای تجدید نظر کردیم بعد تقریبا ۴۰ روز پیگیری کردیم ن در ثنا ثبت شده و ن از شعبه پرونده رو فرستادن نزدیک ب ۶ میلیون هم هزینه ی دادرسی ریختیم میشه بفرمایید علت چیه ک ن در ثنا ن در گردش کار ن در شعبه پرونده ب تجدید نظر نرفته

سلام وقتتون بخیر ما بعد از حکم حقوقی اعتراض برای تجدید نظر کردیم بعد تقریبا ۴۰ روز پیگیری کردیم ن در ...

سلام عزیزم به شعبه مراجعه کنید و بپرسید تاریخ ارسال به تجدیدنظر کی هست قانونا باید در سامانه ثنا قسمت پیگیری پرونده برای اشخاص حقیقی روند کار درج شده باشه 40 روز اصلا منطقی نیست به شعبه بدوی مراجعه کنید

تهران بانو جان

لطفا بیوید خصوصی من سوالی دارم شوید بتونید کمکم بکنید

میترسم از تاپیک برید و به این زودیا نیاید

ممنونم خیلی

سلام.هر سوال حقوقی دارید بپرسید یا خصوصی پیام بزاریدحتما راهنمایتون میکنم💛💛💚💚
سلام عزیزم به شعبه مراجعه کنید و بپرسید تاریخ ارسال به تجدیدنظر کی هست قانونا باید در سامانه ثنا قسم ...

جوابمونو ندادن فقط گفتن ارسال نشده و پرونده شهرستانه ی بار رفتیم گفتن علتو نمیدونیم پرونده ارسال نشده 

قربونت ممنونم. فکر نکنم باشه توی قانون. قانون که کلا طرف مرد هم هست...

بپرس شاید سوال بقیه هم باشه فوقش میگم نمیدونم

جوابمونو ندادن فقط گفتن ارسال نشده و پرونده شهرستانه ی بار رفتیم گفتن علتو نمیدونیم پرونده ارسال نشد ...

باید ارسال بشه اینکه نشد جواب لایحه بدید از همون دفترخدمات قضایی عنوانش هم تقاضای تسریع در رسیدگی باشه بلکه یه تکونی بخورن