2733
2734
عنوان

من از دست خدا گله دارم گله دارم

3801 بازدید | 46 پست
خیلی دلم گرفته تاحالا کسی رو دیدید که ارزوی مرگ عزیزاشو داشته باشه ولی من دارم داداشم 6 ساله که روی تخت افتاده وتوی کماست خدا رو به تمام مقدساتش قسم دادیم ولی جوابمونو نمی ده خوبش نمی کنه چندروزه که زخم بستر گرفته و خیلی زجر میکشه حالا که خدا شفاش نمی ده ازش می خوام که ببرتش تا اینقدر زجر نکشه اخه اون فقط 30سالشه خدایا خدایا چرا جوابمو نمی دی
من رویایی دارم رویای آزادی رویای یک رقصه بی وقفه از شادی
من رویایی دارم رویای رنگانگ رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
الاهی بمیرم مریم جون
مریم جون هیچکی از مصلحتی که خدا برامون قرار داده خبر نداره درکت میکنم خیلی سخته مخصوصا واسه مادر و پدرت انشالله خوب میشه از خدا بخواه اون چیزی که خودش میدونه و به صلاح است بشه ارزوی مرگشو نکن انشالله خوب میشه از این بهر بعد ماهم واسش دعا میکنیم
مامان نگار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کار خدا بی حکمت نیست.......
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
2728
مریم جون همه میدونیم خیلی سخته
ولی امتحان خداست دیگه هر کی رو بیشتر دوست داره دردش هم بیشتر

مطمئن باش یه جوری که هیچکس باورش نشه ورق زندگی برادرت هم برمیگرده
براتون دعا میکنیم

مارو بیخبر نذار نا امید هم نشو
2738
اره نیاز جون راست میگه مریم منم دردش کشیدم داغم تازه تازه من برات نذر میکنم به جمکران نذرمم ادا میکنم تا خدا به دل شکسته ما رحمی کنه دل خواهر دیگه ایی رو نشکونه
مامان نگار
عزیزم من هم براش دعا می کنم که تو هر حالتی که هست زجر نکشه اینم یادت باشه عزیزم هیچکس اندازه خود خدا بنده هاش رو دوست نداره مطمئن باش برادرت زجر نمیکشه و این امتحانییه از طرف خدا برا اطرافیانش امیدوارم که سربلند بیرون بیاین
زندگی بدون عشق ومحبت هیچ معنایی پیدا نمیکنه
azizam hamchin doayi nakon,man dadashamo az dast dadam vaghti ke tu koma bud,alan ruzi hezar bar doa mikonam ke kash budo man hadeaghal lamsesh mikardam,bazi vaghta mizane be saram ke beram ghabresho beshkanamo bebinamesh.alan mishe hanuzam omid dasht chon tu komas ama vaghti bere dige hichiii........
مرسی دوس جونا ولی باور کنید خیلی سخته که شاهد زجر کشیدن کسی باشی که خیلی دوسش داری نیاز جون می دونم داغ برادر خیلی سخته اخه من یکی از داداشام چند سال پیش فوت کرده برای همین دیگه طاقتم خیلی کم شده
من رویایی دارم رویای آزادی رویای یک رقصه بی وقفه از شادی
من رویایی دارم رویای رنگانگ رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
2706