2737
2734

سلام خانوما اگر میشه تجربتون رو بگید در این مورد و راهکار بدید تا من و بقیه خانم هایی ک این مشکل رو دارن و تجربه تلخ زایمان زودرس و از دست دادن بچشون رو داشتن بتونن با تجربه های شما صاحب فرزند بشم و دعاگوتون باشن یه عمر 

لطفا بگید چند هفته زایمان زودرس به دلیل نارسایی دهانه رحم داشتید 

و اینکه اگر مشکلتون نارسایی نبوده دلیل زایمان زودرس چی بوده ممنون 

من عزیزم

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوستان زایمان زودرس به چند هفته میگن؟

ب زایمان قبل ازهفته ی37 زودرس میگن

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
دوستان زایمان زودرس به چند هفته میگن؟

نمیدونم دقیق از چند هفته ولی من تو هفته 17زایمان زودرس داشتم همه انقباضی زایمان و در اشو تجربه کردم و بچه تا لحظه ایی ک تو واژن بود زنده بود حتی

نمیدونم دقیق از چند هفته ولی من تو هفته 17زایمان زودرس داشتم همه انقباضی زایمان و در اشو تجربه کردم ...

عزیزم الهی خدا جاشو واسه تون با فرزند صالح و سالم پر کنه

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....
2740

ببین عزیزم انشالله دوباره ک حامله شدی حتما ب پزشکت بگو ک سرکلاژ بشی یل اینکه امپول یا شیاف بدن ک خدایی نکرده طوری نشه

من دوستم اینجوری بود سرکلاژ شد 

خدای من🌼تنها تو را میپرستم و تنها از تو یاری میجویم 
میشه بگی چن هفته این اتفاق افتاد و دلیلش چی بود آیا موفق به بارداری موفقی شدی راهکاری داری بگو مرسی❤ ...

من نارسایی دهانه رحم داشتم ینی ب قول دکترم دهانه ی رحمم کلا پاره پوره بود بارداری اولم اوایل ماه ششم سقط شد

دومی رو سرکلاژ کردم تو16هفتگی ولی بازم29هفته زایمان زودرس کردم چون سرکلاژم خودب خود باز شده بود

بارداری سوم هم سرکلاژ کردم ولی توبیمارستان خصوصی وزیرنظربهترین دکترا وتاآخربارداری استراحت مطلقی بودم ینی فقط واس دسشویی وحمام اونم20روز ی بار ازجام بلندمیشدم

بارداری چهارم هم بازم استراحت مطلقی بودم حتی ازقبلی هم شدیدتر ولی این بار ب جای سرکلاژ از پساری یاحلقه استفاده کردم

والان خداروشکر دوتابچه دارم

ممنون عزیزم یعنی اگه بچه قبل هفته ۳۷بیاد خدایی ناکرده طوریش بشه؟

بله خب بستگی ب هفته ای ک دنیامیاد عوارضش متفاوته ولی 37هفته ب بعد دیگه بچه کامله

من نارسایی دهانه رحم داشتم ینی ب قول دکترم دهانه ی رحمم کلا پاره پوره بود بارداری اولم اوایل ماه ششم ...

۲۹ هفته نموند؟

خدای من🌼تنها تو را میپرستم و تنها از تو یاری میجویم 
نمیدونم دقیق از چند هفته ولی من تو هفته 17زایمان زودرس داشتم همه انقباضی زایمان و در اشو تجربه کردم ...

خب عزیزم این اسمش زایمان زودرس نیس اسمش سقط هس

زایمان زودرس ب هفته های بالاتر میگن

زیر22هفته سقط حساب میشه 

۲۹ هفته نموند؟

فقط25روز تو قسمت آی سی یو نوزادان زنده بود ب سختی نفس میکشید

روز25فوت شد😔

2706