2733
2734
عنوان

دندانپزشکی اطفال

4132 بازدید | 40 پست
دوستان کسی دندانپزشکی خوب اطفال در کرج می شناسه؟ چون دخترم ٣ سالشه و برای اولین بار می خواهم ببرمش دندانپزشکی و نمی خوام ترسش توی ذهنش بمونه
من پسرمو بردم کلینیک صدف تو فردیس خیلی ازش راضیم ،پسرم اصلا اذیت نشد ،هم عصب کشی بود هم پر کردن
خیلی محتاج دعایم ....ممنون میشم برای براورده شدن حاجتم صلوات بفرستید .اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من دنبال یه دندون پرشکی خوب هستم  خیلی بهم کلینیک ارمغان رومعرفی کردن کسی رفته اونجا

من اونجا رو نمیشناسم ولی برو روبه روی اریکه مطب هلن جوانمرد ببین کارش خیلی خوبه من واقعا کیف کردم .

اینه ادرسش 

ایران – تهران – شهرک غرب – بلوار فرحزادی-روبروی اریکه ایرانیان- قبل از خروجی اتوبان نیایش-ساختمان زرین2- پلاک53

2728
من پسرمو بردم کلینیک صدف تو فردیس خیلی ازش راضیم ،پسرم اصلا اذیت نشد ،هم عصب کشی بود هم پر کردن

عزیزم یبار ببری پسرتو پیش دکتر جوانمرد اصلا پشیمون نمیشی خیلی دستش تنده کارش فوق العادست من خودم کیف کردم 

عزیزم من اصلا این دکترهای که میگن رو نمیشناسم ولی من دندانپزشک پسرم رو بهت معرفی میکنم چون واقعا باتجربه و رفتارش با بچه ها خیلی خوبه . من اول پسرم بردم یه جا بعد همش گریه میکرد اعصاب یریخت بهم دوستم بهم گفت منم همین مشکل رو داشتم بردمش پیش دکتر آذرنوش الان اصلا گریه نمیکنه منم بردم الان همین طور که میگم فکر کنم از اولین باری که رفتم پیش ایشون یه چهار سالی میگذره و هنوز م میبرم پسرمو خدا خیرش بده خیلی خانم مهربونیه من که خودم عاشقشم

عزیزم من اصلا این دکترهای که میگن رو نمیشناسم ولی من دندانپزشک پسرم رو بهت معرفی میکنم چون واقعا بات ...

وای چقدر خوب که انقدر تونسته خوب ارتباط برقرار کنه که گریه نکنه . پسر منم همش گریه میکنه نمیزاره دکتر کار کنه میترسم وضعیت دندونهاش بدتر بشه میشه لطف کنی شماره یا ادرس دکتر آذرنوش را بهم بدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وای چقدر خوب که انقدر تونسته خوب ارتباط برقرار کنه که گریه نکنه . پسر منم همش گریه میکنه نمیزاره دکت ...

ادرس دکتر آذرنوش سمت خیابون شریعتی، دو راهی قلهک هست دقیق تر چشمی بلدم ولی شمارشو برات میزارم زنگ بزن بپرس ۲۲۶۱۵۴۰۲

2740
ادرس دکتر آذرنوش سمت خیابون شریعتی، دو راهی قلهک هست دقیق تر چشمی بلدم ولی شمارشو برات میزارم زنگ بز ...

وای عزیزم خدا خیرت بده شماره دکتر آذرنوش گذاشتی من فقط به نیت شماره پیدا کردن این دکتر اومدم نی نی سایت دوست بهم گفت برو تو این سایته شاید بتونی شماره شو پیدا کنی و می فهمی چه دکتری خوبه یا بده 

من پسرم دندون هاش خیلی پوسیده شده بود و از ترس دندونپزشکی نمیاومد ولی دوستم پسرش برده بود پیش یه دکتر که راضی بود و میگفت واقعا رفتارش با بچه ها خوبه و سایت هم داره برو ببین فیلم بچه ها که چطور باهاش خوبن منم بهش اعتماد کردم گفتم یا میشه یا نمیشه آخر پسرم  رو بردم پیشش الان انقدر راضیم که خدا میدونه پسرم که نگو همش میگه مامان کی بریم پیش دکتر هلن جوانمرد  من دندون هامو نشون بدم بگم که مسواک میزنم .

ببینذ پیش یه دکتر خوب ببرولی خب اینکه بچت از اول زیر دست یه دکتر خوب باشه خیلی بهتره. مخصوصا که بچه ها حساسن اگر زیر دست دکتر بد بیفتن از دندونپزشکی شدیدا میترسن. متاسفانه برادر زاده ی من چون یبار رفت بیمارستان از دندونپزشکی مثل چییییی میترسید. اخر با هزار زحمت بردیمش پیش هلن جوانمرد خداروشکر دکتره خیلی خوب تونست جذبش کنه خدا خیرش بده ترس این بچه رو کامل از بین برد. الان دیگه هرکاری پیش بیاد یا واسه چکاپ روتین میبریمش پیش  دکتر جوانمرد به نظرم خیلی دکتر خوبیه من پیج اینستاشو فالو دارم واست میذارم امیدوارم به دردت بخوره 
https://www.instagram.com/dr_helenjavanmard/

2706