2733
2734
عنوان

خواهش میکنم سریع جوابمو بدین

353 بازدید | 8 پست
من قرص جلوگیری دزوستیو مصرف میکنم.هر ماه سه روز بعد از اتمامش پریود میشم.ولی این ماه یک شب فراموشش کردم و صبح خوردم.بعد از ی هفته ی لک خونی دیدم. یبار دیگه هم دیدم.دیشب آخرین قرص رو خوردم.امروز از عصر دو بار لکه خونی دیدم.اینا چین و حکم شرعیش چیه؟ وتسه نکاز و رابطه جنسی؟
بخند تا دنیا بهت بخنده.... :-)
نمیدونم عزیزم
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
نمیدونم خانومی
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2740
ممکنه لکه ها برای دیر خوردن قرص باشه ممکن هم هست برای بارداری باشه هردوتا احتمال هست
حکم شرعی اینه که اگر خونریزی در سه روز اول پیوسته نباشه حیض نیست و استحاضه است چون حیض در سه روز اول پیوسته است.
(البته باید داخل رو هم بررسی کرد)
احتمالا برا شما استحاضه است ونماز رو باید بخونی و رابطه هم آزاده ولی اینکه برا نماز چطور غسل یا وضو کنی از رساله ببین.
خداجون شکرت وقتایی که یادم نیست بگم خداجون شکرت خودت یادم بنداز.