2733
2734
عنوان

آمپول دکاپیتل و درمان اندومتریوز

748 بازدید | 7 پست
سلام کسی آمپول دکاپیتل رو برای درمان اندومتریوز استفاده کرده؟
من باشم ، تو باشی و صحن انقلابت ..دنیا را می خواهم چه کار؟! .السلام علیک یا شمس الشموس...یا علی ابن موسی الرضا(ع)
عزیزم من آندومتریوز داشتم دکترم گفت فقط با لاپراسکوپی درمان قطعی داره با دارو و آمپول ممکنه برگرده :( من لاپرا کردم بعد یه مدت آمپول دیفرلین زدم که برنگرده و بعدش باردار شدم
خدایــا هزاران بـار شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی خانوما به من دکتر دو تا داده گفته هر 28 روز یه بار بزنم و تو این فاصله جلوگیری هم داشته باشم
من باشم ، تو باشی و صحن انقلابت ..دنیا را می خواهم چه کار؟! .السلام علیک یا شمس الشموس...یا علی ابن موسی الرضا(ع)
2731
عزیزم نه فقط سمت چپم بوده که حدود 6 ساله پیش جراحی بازداشتم ولی تنبلی تخمدان هم دارم شوشو هم یه کوچولو مشکل داره تازه گفت اگه IUI نشه باید برم IVF
فقط نمی دنم کسی بوده که با این روش درمان شده باشه و زود باردار بشه؟
2738