2733
2739
ما رویان آزمایش دادیم بالای چهار درصد رو نوشته نرمال. در صورتیکه خیلی جاها نوشته باید بالای سی و چهل درصد باشه. به نظرتون چرا اینطوریه؟؟
واسه اینکه هر آزمایشگاهی رنج ها وعددهای مخصوص به خودشو داره،منم که امروز مورفولوژیه شوشو رو نشون دکتر اورولوژی دادم اون این حرف رو بهم زد وگفت اینجور چیزارو خودتون معنی نکنین بدین دکترها !
الله الله کنی به الله میرسی!
ریحانه جون میخوام بدونم چرا رنج رویان انقدر پایینه؟؟؟ جای نامعتبری هم که نیست. مال شوهر من هشت درصد بود و تو رنج نرمال ولی به نظر من هشت درصد خیلی کمه. دکترم تا هفته بعد نیست حالا باید ببینم چی میگه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
عسلی جان رنج موسسه رویان و ابن سینا با جاهای دیگه فرق داره عزیزم مال ابن سینا بالای 5 نرماله مال رویان 4 فکر کنم باشه اما خیالت جمع مال همسر شما عالیه عزیزم همسر من قبلا دو بار آز داد بیرون یه بار 24 درصد یه بارم حدودای 40 اما تو ابن سینا 3 درصد شد حالا شما اگه همسرت بیرون آز بده حتما بالای 70 درصد میشه نگران نباش عزیزم
رحیم تو ، کریم تو، چو سیلِ غم رسید، تو      مرا دگر چه غم ز غم؟ امید ِ نا امید ، تو
ممنون لاله سرخ جان عزیزم یکم خیالم راحت شد . پزشکم گفته بود حتما بیمارستان خاتم آزمایش بدیم ولی اونجا چقدر معطل شدیم آخرش هم نشد که نمونه بده. مجبور شدیم خونه انجام بدیم و ببریم رویان که نزدیک خونه مونه.