2737
2734
140 متری تو جنت اباد شمالی 1 سال ساخت 98 متری تو ستارخان نوساز
هرگز کوچیک شدن رو بهانه ی نبخشیدن قرار نده چون اگه قراربود کسی با بخشیدن کوچیک بشه، خدا اینقدر بزرگ نبود..........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ولی ستارخانی پیش فروشه متری 6 داره برامون میزنه جنت ابادی تازه تابستان میشه 1 سال ساخت میتونیم الانم بریم بشینیم ولی ستارخانی سال دیگه این موقعه
هرگز کوچیک شدن رو بهانه ی نبخشیدن قرار نده چون اگه قراربود کسی با بخشیدن کوچیک بشه، خدا اینقدر بزرگ نبود..........
2740
برای من علاوه بر متراژ و نوساز و قدیمی ساز بودن . خوده ساختمون و همسایه ها هم خیلی مهمه اول بگو هر کدوم چند واحدیه؟ کدوم خلوت تره کدومش بره خیابونه کدومش توی یه کوچه ی ساکته؟
اصلاااااااا پیش فروش نخرید تحت هیچچچچ شرایطی...اون میگه تابستون ولی امکان نداره زودتراز پاییز تحویل بده..پدرمن ساختمون سازی میکنه عزیزم..میگه جنت آباد منطقه عالی ای هست..خیلی خوب داره پیشرفت میکنه
خدایــا هزاران بـار شکرت
نه منطقه هم در نظر بگیرید به خاطر همین دو دلی عصبی شدم با شوهرم دعوام شد جنت ابادی طبقه 4 کلا 5 طبقه 2 واحدی ستارخانی طبقه اول کلا 4 تا طبقه تک واحدی
2706