2737
2734
عنوان

مبل خریدم دارم از استرس دق میکنم ترو خدا بیاین😭

| مشاهده متن کامل بحث + 10966 بازدید | 128 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

کار برادر شوهرت بد بوده دل آدمم که از یه چیز سرد بشه دیگه اون جنس از طلاهم باشه نمیخوایش

اره بقران باورت نمیشه هر کی میبیندشون ایرادی ازشون نمیبینه ولی من دلم صاف نمیشه باورت میشه از زمانی ک برادرشوهرم اینو گفت تا همینننن الان فکرو ذکرم اینه عوض کنم مبلامو؟☹بابام کلی طلا بهم داده ها اندازه ۵ دست مبل عالی ولی دلم نمیاد طلارو بدم بابت مبل حالا هی ب شوهرم میگفتم میخوام مبلارو عوض کنم ب شوخی میدونم زیر بار نمیره عوضی رفته ب بابام گفته فلانی میگه مبلام به درد نمیخورن عوض کن برام بابام خیلی ناراحت شد 

برو بچ این کاربری متعلق به یه نفر نیست پس هی نپرسین چرا تو تایپیک قبلیت اینو گفتی چرا صحبتات تو تایپیکا متغیره اینجا یکی ارزوشه بچه دارشه یکیمون ارزوشه توی کنکوری ک پیش رو داره موفق شه و رشته مورد علاقشو دنبال کنه یکیمون تمام فکرش قبول شدن ازمون استخدامی اموزشو پرورشه و رویاش معلمی یکی بهتر شدن حال بچش اینجا هممون ارزوهایی داریم غمایی داریم دلمونو نوازش میدن اینجا جاییه واسه رهایی پس باهم مهربون تر باشیم❤❤❤
2728
گلینگفتی اسفنج ویژه. چه فرقی با ۳۵ داره؟

اسفنج ویژه ۳۵ کیلویی 

منظورم بود

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2740
عسلی های خودمم جنسش خوب نبود من تو بی پولی خریدمش ولی ارزون خریدم😁 همراه با پارچه ی مبل اونو هم ع ...

پارچه مبل الان چند در میاد تقریبا؟ 

مبل هفت نفره؟ 

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
پارچه مبل الان چند در میاد تقریبا؟  مبل هفت نفره؟

بستگی به نوع پارچه داره

ارزون ترین متری ۷۰ تومانه

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
عزیزم من خودم تو کار مبلم بابام تولیدی مبل داره فوم سرد شرکتی ۲ سال ضمانت داره می‌خوابه ولی اسفنج ...

سلام قشنگم من ب تازگی مبل خریدم واینک اصن نمیدونم نشیمن مبلم چیه اینقد ک هول بودم نپرسیدم خوشم اومد وگرفتم 

حالا اینجا تاپیکارو میخوندم چشمم خورد ب این مبل من چستر تختخوابشو خب بعد نشینمش نرم وقتی میشینم اما پامیشم برمیگرده حالت اول این چیه اصن بنظرت!!!

از تاریخ۱۴۰۲/۳/۳۱کاربری متعلق ب منه 
عزیزم من خودم تو کار مبلم بابام تولیدی مبل داره فوم سرد شرکتی ۲ سال ضمانت داره می‌خوابه ولی اسفنج ...

سلام عزیزم ببخشید من یه سوال داشتم 

دارم در مورد مبل تحقیق میکنم چند بار پستهای شما رو راجع به مبل دیدم و متوجه شدم راجع به مبل تجربه خوبی دارید من برای اولین بار میخوام مبل بخرم ولی هیچچچچ تجربه ای ندارم برای پذیرایی 30 متری چه مبلی باید بخرم راحتی دوست ندارم ولی فرق بین سلطنتی و استیل هم متوجه نمیشم کلا 50 تومن پول دارم میخوام مبل با کیفیت و جنس خوب بگیرم راجع به فوم سرد و چوب راش هم شنیدم ولی نمیدونم از کجا میشه تشخیص داد یا مثلا توی دیوار یه کارخونه تبلیغ گذاشته نمیدونم واقعیه یا نه؟ از کجا باید مبل بخرم مغازه یا کارخونه یا کارگاه خلاااااصه ببخشید سرتونو درد آوردم لطف کنید یه راهنمایی مفصل به من بدید یه عمرررر دعاگوتون میشم آبجی

2706