2737
2739
درد شدید شانه داره که دستش بالا هم نمیاد،دکتر گیتی ام آر آی نوشت بعدم فرستادش فیزیوتراپی ولی بدتر و بدتر شد...جلسه بعد گفت دستت شانه منجمد شده باید بیای برات سلول بنیادی prp تزریق کنم،۸۰۰ هم هزینشه..تا اینکه رفتیم یه دکتر دیگه گفت ام آرآیی که گرفتین خیلی مزخرفه برین یه جای تخصصی،رفتیم گرفتیم دیشب نشونش دادیم گفت پارگی لابروم شانه داری ،۱۰۰٪ باید عمل کنی...
دکتر دیشب گفت همون فیزیوتراپی باعث شده پارگی لابرومت بیشتر شه و بیماریت حادتر که واقعا هم درسته دیگه شبا گریش میگیره از درد حالا حرفم اینه فوق تخصص و جراح شانه و کتف از فرانسه که وقت سرخاروندن نداره و دوماه بعد به همه وقت میده،تشخیص نداد؟یا میخواست ۸۰۰ بگیره بعدم بگه خوب نشد دیگه بخواب جراحیت کنم؟؟؟؟؟؟ میشه؟؟؟؟داریم؟؟؟؟؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم من از دکترای بنام تو خیلی از بیماری ها شنیدم که میگن هنوز به اون مرحله نرسیدن که بتونن از پی ار پی جواب بگیرن ولی به نطرم با دکترای دبگه هم مشورت کن مامان من نیازی به عمل زانو نداشت و یه دکتر محترم عملش کردو ناقصش کرد
‎‬‎
مرسی گلم،واقعا که ایران بهشت دکتراست،انقدر مریض و مستاصل هستیم که هرچی بگن مجبوریم بگیم چشم... حتما ۳ تا دکتر دیگه هم میبرمش،اگر دوستان دکتر خوب و خداشناس میشناسن معرفی کنن ممنون میشم
2738

بچه ها اگه کسی آدرسش رو خواست اینجا هست

آدرس و تلفن مطب دکتر محمدرضا گیتی جراح شانه

لیست پزشکان جراح شانه در تهران

عاشق مولانا و غزلیات دیوان شمس(ای یار ما عیار ما دام دل خمار ما  ** **  پا وامکش از کار ما بستان گرو دستان ما) و در حال همکاری با سایت محبوبم دکتر یاب هستـــم پزشکان تهران بهترین دکتر پوست در تهران  پزشکان مشهد - پزشکان اهواز - پزشکان اصفهان - پزشکان تبریز - پزشکان شیراز
دکتر دیشب گفت همون فیزیوتراپی باعث شده پارگی لابرومت بیشتر شه و بیماریت حادتر که واقعا هم درسته دیگه ...

سلام عزیزم متاسفانه دکتر گیتی برخلاف اسم و رسمی که در کردن اصلا دکتر خوبی نیستن چون مادر من هم همین مشکل رو داشت و دکتر گفت شانت چسبندگی داره باید عمل کنم. عمل هم کرد متاسفانه درد شانه مادرم خوب نشده و بنده خدا هر شب تا صبح از درد اشکش درومده. پیش دکترم که رفته گفته دردشو کاری  نمیشه کرد! در صورتی که ما اصلا بخاطر همین درد مراجعه کرده بودیم. خدا ازشون نگذره

سلام به شروع کننده تاپیک و بقیه دوستان

راستش من اسم دکتر گیتی رو سرچ کردم و تاپیکی که شما ایجاد کردید دیدم.پدر بنده هم درد شدید دست داره که تا بالا میاره اشک از چشماش میاد.میخواستم بدونم شما کدوم دکتر رفتید و اخرش درست شد؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

2706