2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

موهارو خشک و خراب نمکنه ؟ 

من یبار ته موهامو دکلره کردم رفتم کوتاهش کردم🫨

حالا باز شیطون گولم زده

آرام باش عزیز من آرام باش. حکایت دریاست زندگی، گاهی درخشش آفتاب، برق و بوی نمک، ترشح شادمانی، گاهی هم فرو می‌رویم، چشم‌های‌مان را می‌بندیم، همه جا تاریکی است. آرام باش عزیز من آرام باش دوباره سر از آب بیرون می‌آوریم و تلالو آفتاب را می‌بینیم زیر بوته‌ای از برف که این دفعه درست از جایی که تو دوست داری طالع می شود.چه می گذرد در دلم که عطر آهن تفته از کلماتم ریخته است چه می گذرد در خیالم که قل قل نور از رگ هایم به گوش می رسد چه می گذرد در سرم که جر جر توفان بند شده در گلویم می لرزد سراسر نام ها را گشته ام و نام تو را پنهان کرده ام می دانم شبی تاریک در پی است و من به چراغ نامت محتاجم توفان هایی سر چهار راه ها ایستاده اند و انتظار مرا می کشند و من به زورق نامت محتاجم آفتاب را به سمت خانه ی تو گیج کرده ام گل آفتابگردان وان گوگ حضور تو چون شمعی ته دره کافی است که مثل پلنگی به دامن زندگی درافتم قرص ماه حل شده در آسمان چه می گذرد در کتابم که درختان بریده بر می خیزند کاغذ می شوند تا از تو سخن بگویم
2738
مرسی از نظرت خوبه گفتی چندروز دیگه وقت دارم یه رنگ جدید انتخاب کنم بذارم

اره بنظرم بازم بگرد حالا من امروز یه رنگ انتخاب کردم گفتم همین صد فرسخ باهاش فرق داره هزار تا بهونه آورد گفت موهات ضخیمه و موهات خیلی مشکیه به پایه نمیرسه دوبار دکلره گذاشت دوبار رنگ

خالی
موهارو خشک و خراب نمکنه ؟  من یبار ته موهامو دکلره کردم رفتم کوتاهش کردم🫨 حالا باز شیطون گول ...

موهام که رنگ نداره کلا چندساله رنگ نکردم بعد این ارایشگره همه میگن کارش خوبه مو رو نمیسوزونه بعدم من معمولاً به اریشگر میگم اگه موهام تا اون درجه روشن نمیشه ریسک نکنه که موها بسوزونه

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره بنظرم بازم بگرد حالا من امروز یه رنگ انتخاب کردم گفتم همین صد فرسخ باهاش فرق داره هزار تا بهونه ...

موهای منم مشکیه پنج سال پیش هم یه جای دیگه رنگ کردم همین حرفا رو زد اما رفتم پیش این گفت میتونم خداکنه فقط مثل شما نکنه خدایی اخه کلی هم دارن پول میگیرن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
موهای منم مشکیه پنج سال پیش هم یه جای دیگه رنگ کردم همین حرفا رو زد اما رفتم پیش این گفت میتونم خداک ...

اره متاسفانه جنس موهام این طوریه دیر رنگ میگیره ولی جای قبلیم بیشتر به پایه رسید تا اینجا تازه اینجا رو خیلی تعریفش روشنيده بودم ولی انگار برعکسه بخدا من دو تیکه از جلو موهام که اندازه یه وجب دسته رو دکلره و رنگ کرد ۲۵۰ گرفت اونم منت گذاشت چون نتوستم رنگش رو در بیارم کم میگیرم بزار تا عکس بزارم چطوری رنگ گذاشتم

خالی
اره متاسفانه جنس موهام این طوریه دیر رنگ میگیره ولی جای قبلیم بیشتر به پایه رسید تا اینجا تازه اینجا ...

دستت دردنکنه ارههه عکس بذار منم دقیقاً موهام خیلی دیر رنگ وا میکنه چون خیلی‌ مشکیه بعدم کم کاری تیروئید هم دارم میگن اونم تاثیر می‌ذاره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706