2733
2739
من دارم مشکلی هم ندارم شدید نیست اما میخام قدم خیلی بلند بردارم پام به بیرون میچرخه یکمی تو ورزش ضعیفم اما خداروشکر مشکلی ندارم روزی ده کیلومتر پیاده روی میکنم
شعور اگه خریـــــدنی بود… من حاضربودم از جیـــــب خودم برا ↶بعضیا↷ مایه بزارم!ツ
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم مشکلی ندارم ولی از لحاظ زیبایی اندام میگم چون خانواده شوهر میگن معمولا تا زانو به هم چسبیده راه میرم و پایین پام از هم فاصله میگیره یه جوری (مثل پنگوئن ) متاسفانه از بچگی قورباغه ای مینشستم و کسی نمیگفت بهم ممکنه پاهات حالت بگیره
2728
منم دقیقا مث شما اما اجازه نمیدم کسی ایرادی بگیره خانواده شوهرمم نمیدونن این مشکلو دارم منم از بچگی اونجوری مینشستم به حرف کسیم گوش نمیدادم
برای منم خیلی مشخص نبود روز خواستگاری لباس جذب پوشیده بودم شلوار میگه بعد از عقد دیدم پاهات اینجوریه مادرشوهرم منم اجازه نمیدم و اتفاقا درمقابل حرفشون سکوت میکنم ولی میترسم من چندسال پیش تو باشگاه مفصل پام بخاطر همین قضیه پیچ خورد دیگه ورزشو مجبور شدم کنار بذارم ولی وقتی هوا سرد میشه این کشکک زانوم احساس میکنم کمی سست میشه سر اون اتفاقی که تو باشگاه افتاد وگرنه هیچ مشکلی نداشتم الانم ندارم ولی از بزرگسالی میترسم یه موقع مشکل برام پیش بیاد
منم ایکسم ولی اصلاااا به رو خودم نمیارم دکتر رفتم گفت اصلا چیز مهمی نیست مدل پاهاته
بی ارزشترین نوعِ افتخار...!! افتخار به داشتن ویژگی‌هایی که خود انسان تو داشتنشون هیچ نقشی نداشته، مثلِ : » چهره » قد » رنگ چشم » ملیت » ثروت خانوادگی. . . "از چیزایی که خودت به دست آوردی حرف بزن" از انسان بودنت بگو...
سیده جون الان پای ایکس واسه خانوما و پای پرانتزی واسه آقایون خیلی رواج داره اصلانم عیب نیست مادر شوهر که مهم نیست مهم همسترته که تورو همونجوری که هستی پسندیده هرکسی بلاخره یه عیب هرچند کوچیک داره من کسیو ندیدم سن و سال دار باشع و پای ایکس داشته باشه اما اگر ماهیچه رون و زیر زانوتو قوی نگه داری به مشکلی بر نمیخوری تحرک داشته باش من الانشم خیلی تحملم واسه سرپا وایسادن خوبه تازه من یکمی هم واریس دارم پشت زانوم
2738