2737
2734
عنوان

به نظرتون رفتار پدر ومادرم صحیحه؟

32 بازدید | 26 پست
دوماهه ک پسر من و دختر خواهرشوهرم بدنیا اومدن چندروز پیش پدرشوهرم براشون ولیمه داد تو ی رستوران تو قم.....
یکی از فانتزیام اینه که انگشتمو بذارم تو دست کوچولوت,تو هم محکم بگیریش....
یعد رستوران قرار بود همه برن خونه پدربزرگ همسرم و با این که پدر و مادر همسر خیلی ب مامان و بابام گفتن که بیاین گفتن نه ما میریم حرم و بعد تهران
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تمام افرادی ک رستوران بودن بعدش رفتن خونه پدربزرگ غیر از مامان بابای من همه میپرسیدن کوشن مامانبابات منم در گوش بابام گفتم انقد میگن بیاین آخه ناسلامتی پدربزرگ،مادربزرگ این بچه ان یه فامیل دور که نیستن پدر شوهرم خیلی ناراحت شد
2740
پدر شوهر من خیلی مرد خوبیه چندبار کار پدرم افتاده به مسولین پدر شوهرم کلی واسطه شده تا راه بیفته کار برادرم رو هم یبار درست کرد که براش ویزا بگیریم پدر و مادرم یه تشکر نکردن فقط هرروز ک دیر میشد میگفتن چرا باباش کاری نمیکنه حالا جاش نبود دعوت اونا رو زمین نندازن؟ کار خاصی ام نداشتن تهران میخواستن بیان زودتر استراحت کنن
فقط بعدش من کلی ماست مالی کردم و گفتم پدرم خیلی کار داشتن و قرار داشتن(دروغ هم گفتم متاسفانه فقط ب خاطر آبروشون) اما خب این کارشون برای من افت داشت پدر و مادر همسرم دیدن پدربزرگ مادربزرگای من اومدن اما مامان بابای من تاحالا نرفتن دیدن پدربزرگ شوهرم
بهرحال وقتی رفتن تو اصلا نشون نمیدادی که ناراحتی حق میدادی بهشون یادت باشه پدرشوهر و مادرشوهر فرسته آسمونم باشن یه دیقه ام‌نمیتونن جای مامان باباتو بگیرن
من قبل از اینکه مامان بشم کى بودم؟ چى بودم؟ اصلاً بودم؟
2706