2733
2739
سلام.شبتون بخیر.الان تو یه تاپیکی دیدم نوشته بودید لوله ی چپتون کاملا مسدود بوده و از لوله ی راست باردار شدید.میشه برام توضیح بدی قبل بارداریتون چیکار کردید.منم لوله ی چپم بسته س و میخوام اقدام کنم.اما از اینکه خارج رحمی بشم دوباره میترسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
من ماه سوم اقدام درد شدیدی از ناحیه تخمدان گرفتم رفتم دکتر گفتن پلی کیستیکی ۸ماه دارو خوردم اما هیچ بهبودی حاصل نشد بعد ۸ماه با یه داروی گیاهی به اسم کپسول کیست کندوان در عرض دو هفته مشکل پلی کیستیکم حل شد بعد دیدم بازم خبری نشد وقتی یکسال از اقدامم گذشت رفتم دکتر
نگران فردا نباش خــدا از قبل آنجاست ... خدای مهربونم نذار هیچ زنی تو حسرت مادر شدن بمونه ...
همسرم مشکل تعداد و تحرک و مورفولوژی داشت خودم لوله چپم از انتها کاملا مسدود بود و میوم داشتم البته سونو واژینال میوم رو رد کرد اما وقتی سزارین شدم دکترم میوم رو هم دراورد
نگران فردا نباش خــدا از قبل آنجاست ... خدای مهربونم نذار هیچ زنی تو حسرت مادر شدن بمونه ...
2738
دکترم گفت برو تا ازمایش شوهرت نرمال نشده نیا پیشم رفتیم اورولوژ گفت واریکوسل گرید یک هم داری ولی نیازی به جراحی نیس واس همسرم دارو داد و منم کلی تقویتش کردم جز گوشت هیچی رو فریزر نکردم اجیل و مویز و عسل و ماهی و کنجد و شیر موز و ... دادم بهش تا ازمایش همسرم نرمال شد
رفتم پیش دکترم واسم لتروزول و امپول منوتروپین داد گفت وقتی پریود شدی زنگ بزن بگم چیکار کنی
همون ماه من مرتب از روزی که پریودم تموم شد یک روز درمیان نزدیکی داشتم و بی صبرانه منتظر بودم پریود شم تا دارو و امپولهامو شروع کنم ولی شدیدا درد سینه داشتم طبق عادت همیشگی روز 29 پریودم بی بی چک گذاشتم حس کردم یه هاله داره اما گفتم کیت خرابه با این حال کیت رو دور ننداختم کلا موضوع یادم رفت تا فردا ظهر دیدم خط دوم پررنگه زود یه بی بی چک دیگه گذاشتم بلافاصله خط دوم رنگ گرفت دستام میلرزید حس عجیبی داشتم رفتم ازمایش دادم و عدد مبارک 123 شد اولین بتای مثبت من امپول و قرصم موند تو یخچال با این همه مشکل مهمون معجزه ی خدا شدم خدایا شکرت الهی قسمت همه ی منتظراااااای نی نی
ممنون آنالی جان که توضیح دادی.من چهار ماه پیش یه بارداری خارج رحمی داشتم و متأسفانه لوله ی چپم پاره شد.اما دکتر لوله رو برام ترمیم کرد.یه ماه پیش عکس رنگی انداختم که نشون داد لوله ی چپ مشکل داره و بسته ست.دکتر بهم پودر اینوفولیک برای تقویت تخمدان داد و مترونیدازول هم داد که دو دوره مصرف کنم.گفت برای اقدام هیچ عفونتی نباید داشته باشی.اینوفولیک هم باید سه ماه مصرف کنم.یه سری آزمایشم داده که باید بدم.همسرم هم آز اسپرم داده بود که دکتر گفت خوبه اما برای اینکه بدونیم نیاز به مصرف دارو داره یا نه،باید یکی دیگه که کاملتره بده
2706