2737
2734

سلام دوستان

ده ماهه عمل کردم ولی هنوز نوک بینیم سفت و بزرگ و دردناکه

کافیه یه ضربه خیلی کوچیک بهش بخوره تا اشکم جاری بشه

هنوز نمیتونم بینیمو با دستمال تمیز کنم 

انقد به این دکتر نادون بی اعتمادم که میگم نکنه چیزی جا گذاشته اونجا😕

شما تا چند وقت بعد عمل نوک بینیتون  نرمو‌ انعطاف پذیر شد ؟

در این دنیا برای کفری کردن آدم های رذلی که می خواهند همه چیز را از آنچه هست برایت سخت تر کنند، راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی‼️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همينه تا يه مدت

تا چه مدت؟

کابوسم شده چیزی بخوره به بینیم

اصلا تکون نمیخوره

در این دنیا برای کفری کردن آدم های رذلی که می خواهند همه چیز را از آنچه هست برایت سخت تر کنند، راهی بهتر از این نیست که وانمود کنی از هیچ چیز دلخور نیستی‼️
2742
کلن نوک بینی عملیا سفته من دوستم پارسال عمل کرد الان یکم دست میزنم ب بینیش درد میگیره

پس طبیعیه

کدوم دکتر

چقدر گرفته ازت

میشه عکس بدی؟

کباب_کوبیده_باریحان هستم😎.متاسفانه کاربری های پفک نمکی،بیسکوییت ماسالا و چلوکباب کوبیده رو هم از دست دادم😁✌️کی گفته من بی احساسم؟ من هر 1 ساعت احساس گشنگی میکنم! 🤭🤤😂️
2740
کلا نوک بینی عملیا از بقیه سفت تره و من الان چندین ساله میگذره نوک بینیم عین سنگه

چرا؟

این بد؟

کباب_کوبیده_باریحان هستم😎.متاسفانه کاربری های پفک نمکی،بیسکوییت ماسالا و چلوکباب کوبیده رو هم از دست دادم😁✌️کی گفته من بی احساسم؟ من هر 1 ساعت احساس گشنگی میکنم! 🤭🤤😂️
ميدونم شبيه سنگه سفته سفت و دردناك  كامل بخواد اين حس از بين بره نزديكه يك سال

اها 

ممنونم

کلا نوک بینی عملیا از بقیه سفت تره و من الان چندین ساله میگذره نوک بینیم عین سنگه

دردناکم هست؟

کدوم دکتر چقدر گرفته ازت میشه عکس بدی؟

شاهمرادی 

۳۰

خیلی داغونه ببخشید

چرا؟ این بد؟

ن بد نیست،چون شما نوک بینیتونو دکتر جمع میکنه و از بینی های طبیعی سر بالاتر میکنه و اگر از رو ب پهنه یا هرچی جمعش میکنه و اینکه غضروفای اضافه جلوی بینی رو برمیداره و همه اینل باعث میشه نوک بینی قلمی تر و سفتتره و نوک بینی سفته تا افتادگی نداشته باشین،

اينكه ديگران چى در مورد من فكر میكنن،اصلا ربطى به من نداره🌸🍃🎈
شاهمرادی  ۳۰ خیلی داغونه ببخشید

خراب کرده ینی؟

2706