2733
2734
واقعا متاسفم
الان یه خانمی تاپیک زده بود که مادر شوهرش ماهی یک بار شب میاد خونه اش میخوابه و به این دلیل آرزوی مرگ مادر شوهر و میکرد که شب جمعه ای قرار مزاحمش بشه و یه بچه داره و نمیتونه سینی غذا جلو مادر شوهرش بزاره یا دستش و بگیره و...
خودش یه بچه نه ماهه داشت و غر میزد که همه میدونید چقد کار بچه سخته در صورتی که مادر شوهر یکدونه ازون بچه هارو چند سال بزرگ کرده و زن داده به امید روزی که بتونه به خونه بچه اش سر بزنه
من اول فکر کردم همه الان میان ازش دفاع میکنن و پشت سر مادر شوهره بد میگن
ولی برعکس توقعم بچه های نی نی سایت همه یک صدا از مادر شوهر دفاع کردن و گفتن خودت هم یکروز مادر شوهر میشی و فکر کن مادر خودت بود و... و کاری کردن که تاپیک و تعطیل کرد
واقعا هزار آفرین دارید چقدر خوشحال شدم که هنوز انسانیت هست
دمشون گرم
آنه !  تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشت  وقتی روشنی چشمهایت  در پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بود  با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیت  از تنهایی معصومانه دستهایت  آیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت  و در گیر و دار ملال آور دوران زندگیت  حقیقت زلالی دریاچه نقره ای نهفته بود؟  آنه !  اکنون آمده ام تا دستهایت را  به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری  در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی  و اینک آنه شکفتن و سبز شدن در انتظار توست... در انتظار تو 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چه خوب
خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏
2728
منم از ترسم که باهام دعوا کنن که چرا از مادرشوهر دفاع میکنی،کلی نظرم رو پیچوندم و گفتم بعد که نظر بچه ها رو دیدم،اومدم بنویسم دیدم تعطیل شد هم باید فکر خودش باشه که فردا آرزوی دیدن بچش رو داشته باشه و هم فکر مادر خودش.... الان ممکنه فکر کنه خودم نمیرم مزاحم بچم بشم ولی تو سن پیری وابستگی به بچه بیشتر میشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
عروسای اینطوری معلومه در تربیتشون کوتاهی شده.خانومه خودش با دست خودش نوشته مادرشوهرم برا دستشویی هم باید دستشو بگیرم ناتوانه نمیتونه.بعد میگه که میاد خونه ما تفریح.آدم چی بگه آخه...
مرا عهدیست با جانان ...
2706