2737
2739
عنوان

از هیکلم بدم میاد...

447 بازدید | 19 پست
قبل بارداری هرچی میخوردم وزنم زیاد نمیشد خیلی اندامم خوب بود. اما بعد زایمان همینجوری شکم دارم ..یه مدته مثل توپ گرد شده .. غذامم کمتر کردم اما انگار هیچچچچ.. چیکار کنم ؟؟؟
در سرزمین من : نگاه کودکش پر از آرزوست , نگاه جوانش پر از حسرت و نگاه سالمندش پر از افسوس .
اگه زایمان کردی ورزشو شروع کن.اگه ن صبر کن جوجه کوچولو بیاد تا عاشق زمین و زمان بشی
آنه !  تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشت  وقتی روشنی چشمهایت  در پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بود  با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکیت  از تنهایی معصومانه دستهایت  آیا می دانی که در هجوم دردها و غم هایت  و در گیر و دار ملال آور دوران زندگیت  حقیقت زلالی دریاچه نقره ای نهفته بود؟  آنه !  اکنون آمده ام تا دستهایت را  به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری  در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی  و اینک آنه شکفتن و سبز شدن در انتظار توست... در انتظار تو 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
برو ورزش سریعا پهلوهات اب میشه حلقه زدن خیلی عالیه
خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏
من هم زایمان کنم ایشالا 6 ماه بعد شروع میکنم ورزشو
خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏
هدی جون انشاالله زایمان راحتی داشته باشی عزیزم . خیلی وقته میخوام برم باشگاه تنبلی میکنم , صحبت هم کردما گفت شش ماه مرتب بیای سه روز در هفته میتونی شکمت را خوب کنی
در سرزمین من : نگاه کودکش پر از آرزوست , نگاه جوانش پر از حسرت و نگاه سالمندش پر از افسوس .
مرسی عزیزمممم
2706