2733
2734
عنوان

دختران شش روزشه اسم نداره..کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 579 بازدید | 112 پست
بچه با رزمینا موافقم
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
همه پی گیر بودند مخصوصا مادرشوهرم هر روز زنگ میزد وای که چقدر روزای سختی رو گذروندم هرشب باشوهرم کلی حرف مون میشد می گفت انتخاب کردی منم می گفتم نه همش تهدیدم می کرد من میرم شناسنامه بگیرم خودمم انتخاب میکنم واقعا خیلی روزای وحشتناکی بود
خیلی مسخرس که میاین میگین فلان اسم خوب نیست شاید به سلیقه یکی دیگه بی احترامی بشه فقط بیاین بگین فلان اسمو بذار یعنی چی که این خوب نیست!!!!!!!!
به تعداد آدمهای روی کره ی خاکی، تفاوت فکر و نگرش وجود دارد!! پس این را بپذیر: "کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست؛ انسان دیگریست!"
زهرا جون نههههه من دوتا پسر دارم نفرینم نکن تورو خدا خخخخ برا اولین بار تو این ۱۲ سال یهو دلم دختر خواست ان شاالله دختر خوش قدم و سلامت باشه عزیزم
خوش باش که هر که راز داند, داند که خوشی خوشی کشاند ... شیرین چو شکر تو باش شاکر, شاکر هر دم شکر ستاند
2706