2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
واییییییییییییی سونیا چه خوب گفته حااااااااااااافظ

من عاااااااااااااشق حافظم

:)))))))))))))))

مبارکت باشه خانم فاطمه زهرا چه عیدی قشنگی بهت داده!!

ما منتظران از دعای خیریت بی نصیب نکن !
سلاااااام ، رفقای آگاه من تا دیر نشده برای امام زمان کاری کنید....یک سلام ....یک صلوات....  
شیوا جون دقیق میگم
من شهریور 85 ازدواج کردم و بهمن 87 تصمصم به بچه دار شدن گرفتیم ولی بعد تا یکسال حواب نگرفتیم بعد رفتیم ازمایش و سونو .... که اوکی بود ولی من کم کاری تیروئید دارم که دکتر گفت مشکلی نیست
بعد شوشو ازمایش داد که اسپرماش تحرک و حجمشون متوسط مایل به کم بود ولی به تا تیر 89 با دارو هم خبری نشد رفتیم شوشو دوباره از داد و فرقی نکرده بود بعدش دیگه ول کردیم تا بهمن 89دوباره شروع کردیم ولی باز نشد رفتیم یه دکتر دیگه دکتر شوش دارو هاشو عوض کرد و گفت که دکتر قبلی کارش خوب نبوده بعدش تا اینکه بهمن 90 وقتی شوشو نصف داروهاشو خورده بود رفتیم از داد عالی شده بود منم رفتم دکتر از دادم گفت پرولاکتینت بالا ودارو داد و متفورمینم داد تا الان میخوردم تا اینکه ماه قبل 21 فروردین پریود شدم این ماه با حتساب دوره 25 روزم باید حول و حوش 14 اردیبهشت میشدم که خبری نشد
2706