2733
2734

خانواده همسرم از عید پارسال که من رفتم خونشون شهرستان نه زنگ زدند نه اومدن دیدن منو بچه هام من چند بار زنگ و پیام دیدم بی تفاوتند منم دیگه زنگ نزدم .آخه چرا اینقدر سردند ؟ هیچی هم بین مون پیش نیومده همیشه احترام گذاشتم عین یه هفته هم که خونشون بودم کمک حال مادرشوهرو بقیه بودم .نمیتونم بفهمم علتش چیه !!  امسالم دلم نمیخواد اصلا برم .شما باشید میرید ؟ چه عکس العملی نشون میدید ؟ 

2731

منم باهاشون بحثم شده ...مقصر هم اونان تو تاپیکام هست 

ولی خب نمیدونم عید چیکار کنم اصلا ب دلم نیست برم واقعا جایی ک احترامم ندارن 

مامان کوچولو هستم😊😍😍از ۹۶ تا الان عضو بودم ...خودت واسه خودتی تامام

بعد فوت مادرشوهرم تازه خانواده همسرم خودشون رو نشون دادند مخصوصا خواهراش .خود همسرم دیگه قیدشونو زده.  من بودم نمی رفتم. خانواده شوهر همیشه خانواده شوهر باقی می مونن هیچ وقت خانواده خود آدم نمیشن.

کاش روزی بیاد که حال دل همه خوب باشه

اگر میتونی و همسرتم همراهی میکنه برید در حد سر زدنی و عیدو تبریک بگین و برگردین چند روز اینا نمونید 

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
سلام  منم دقیقا مثل توام و تصمیم گرفتم نرم اصلا اگه اومدن منم یه نیم ساعت میرم اگرم نیومدن بدر ...

آخه مشکل من شهرستان هستند نمیتونم یه سر برم کم کم باید یک هفته بمونیم . 

برو از جات تکون نخور

دست به سیاه سفید نزن 

میدونم چی میگی

نه می بخشم نه فراموش میکنم🙃 درخواست دوستی آقایون و افراد مشکوک با لگد جواب داده میشه😒 بی حد و اندازه عاشق شوهرمم و بعد چندسال زندگی تازه قدرشو میدونم از خدا ممنونم که منو متوجه عشقِ شوهرم کرد❤️ خواهرشوهر و مادرشوهر عزیزم اگر منو اینجا پیدا کردید، یاد اذیت های خودتون بیفتید 😢
2706