2733
2739

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

فردا صبح اعلام میشه.

برنده گان محترم بهمن موتور سعی کنین روز اول حواله تون بفروشین که رنگ مشکی تکمیل ظرفیت نشه که افت قیمت پیدا میکنه.

خریدار حواله هاتون هستم به قیمت بالا.

..آیدی روبیکام Niloo7997
فردا صبح اعلام میشه. برنده گان محترم بهمن موتور سعی کنین روز اول حواله تون بفروشین که رنگ مشکی تکمی ...

یعنی رنگ مشکی بهتره یاسفید؟ 

خدایا سپاسگذارم که من روز به روز سالمتر ثروتمندتر وشادتر میشم♥😍
2738

سلام گلم خوبی؟

شما داخل یه تاپیکی گفتین که با ترکیب بارهنگ و عرق نعنا و عسل و... مشکلات معده و رودتون خوب شد . خواستم بپرسم الان خوب هستین و اینکه عسلی که باید استفاده بشه حتما باید طبیعی باشه یا صنعتی هم باشه ایرادی نداره؟ ممنون میشم جواب منو بدید.

💞تو ماه دلم بشی و من شاه دل تو؛ دریا بشی عشق بگیرم از تو ساحل تو ! 💞
سلام گلم خوبی؟ شما داخل یه تاپیکی گفتین که با ترکیب بارهنگ و عرق نعنا و عسل و... مشکلات معده و رودت ...

سلام عزیزم

من دیگه مشکلی ندارم حالم  خوب شده

به قول دکتر خیر اندیش عسل بخورید هر عسلی که دوست دارید از هر کجا میخرید.

سلام عزیزم من دیگه مشکلی ندارم حالم  خوب شده به قول دکتر خیر اندیش عسل بخورید هر عسلی که دوست ...

مرسی گلم بابت پاسخ گوییت 

میشه ترکیبشون رو بگی چطوری استفاده کردی ؟ عزیزم من مدتیه یبوست دارم این ترکیب برا حل مشکل روده خوبه؟

مرسی گلم بابت پاسخ گوییت  میشه ترکیبشون رو بگی چطوری استفاده کردی ؟ عزیزم من مدتیه یبوست دارم ...

عالیییی

کلاااا برای دستگاه گوارش از گلو گرفته تا معده و روده

بک قاشق مربا خوری داخل نصف لیوان اب نصف لیوان عرق نعنا

اگه تمایل داشتی نصف لیوان ابو میتونی با گلابم عوض کنی

بذار بجوشه چند دقیقه قشنگ قل قل بزنه 

بعد که یه کم ولرم شد عسل بریز توش بخور

نوش جونت و انشالله خوب بشی

عالیییی کلاااا برای دستگاه گوارش از گلو گرفته تا معده و روده بک قاشق مربا خوری داخل نصف لیوان ا ...

ممنون گلم . انشالله خدا بهتون سلامتی بده 

ببخشید شما هم مشکل یبوست داشتین ؟

عالیییی کلاااا برای دستگاه گوارش از گلو گرفته تا معده و روده بک قاشق مربا خوری داخل نصف لیوان ا ...

بببخشید اینو چه موقع استفاده کنم بهتره ؟

2706