2733
2739
عنوان

کلش بازا......بیاین

144 بازدید | 9 پست
سه روزه بازی کلش اف کلنز برام باز ننیشه.....خط صورتیه لودینگ تا اخر میره ولی هر چقدر صبر میکنم باز نمیشه.....دوباره هم نصب کردم فایده نداشت.....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

النار بازار ، بهترین های پوشاک ترک فروشگاه اینترنتی http://www.elnar.ir/index.php? اینستاگرام : elnarbazar1 وایبر : 09212384594 دریافت سفارش : آنلاین ، حضوری ، تلفنی ، پیامکی با امکان ارسال به تمام نقاط کشور برای بازدید محصولات ( بیش از 700 مدل ) و سفارش می توانید به سایت النار بازار مراجعه نمایید
2728
من بازیشو دارم ولی حوصلشو ندارم بازی سختیه شوهرم کار و زندگیش شده کلش
دختر که باشی میدونی:اولین عشق زندگیت پدرته دختر که باشی میدونی:مردونه ترین دستی که میتونی تو دستت بگیری و دیگه از هیچی نترسی دستای گرم و مهربون پدرته دختر که باشی میدونی:محکم ترین پناهگاه دنیا آغوش گرم پدرته هرکجای دنیاهم که باشه چه باشه چه نباشه قویترین فرشته نگهبان پدرته.
اینترنتت ضعیفه.... چون برای من باز میشه.... راستی آپ کردی؟؟؟ چند وقت پیش ها ما همگی کلش رو آپ کردیم
از آدمها بت نسازید!! این خیا.نت است... هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی می شوند که خدایی کردن نمی دانند و شما در آخر می شوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته!
2740
عزیزم احتمالا سرعت نتت کمه واسه من که مشکلی نداره
بچه ها خواهش می کنم برای براورده شدن حاجتم یه صلوات مهمونم کنید ...جبران می کنم منم هر روز برای براورده شدن حاجات شما صلوات می فرستم ****اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم***😍😍😍

بازی تهرونی یک بازی باحال ، هیجان انگیز و سرگرم کننده است که میتونی اوقات فراقتتو باهاش پر کنی

باید داخلش مکعب هارو بترکونی و کیف کنی

کلی معمای با حال داره که ازش خسته نمیشی

میتونی با دوستات گروه تشکیل بدی ، چت کنید و رقابت کنی

با تهرونی متوجه گذر زمان نمیشی

همین حالا از لینک زیر دانلود کنید و حالشو ببرید

دانلود بازی