2733
2739
عنوان

حس پریودی طبیعیه؟

333 بازدید | 24 پست

سلام من چهارشنبه بی بی زدم همون لحظه مثبت شد. تاریخ پریودمم دیروز یا امروز بود. ولی بعضی وقتا دل درد پری دارم حس میکنم الان پریود میشم. 

فردا میرم دکتر آزمایش بدم

طبیعیه به نظرتون؟ 

تعداد رای : 4
نظرسنجی
1
4
100%
1
0
0%

درد بارداری ام مثل درد پریوده

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

علائمت چی بود بعد اقدام

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2728

متاهلا ی سوال دارم 

من نامزدم دختر هم هستم 

یکشنبه با نامزدم رابطه داشتم ولی دخول نبوده  مایع منی هم جاییم نریخته ولی شک کردم  نیم ساعت بعدش ال دی ب روش اورژانسی خوردم ۴ تا ۱۲ ساعت بعد هم ۴ تا  که حالت تهوع شدید گرفتم ولی خب نیاوردمش بالا  

باید ۶ اسفند پریود شم امکان بارداری که نیست؟؟ 

بعد رابطه هم هم دستشویی رفتم ادرار کردم و هم خودما پاک کردم حمام هم رفتم با شامپو خودمو شستم حدود ۲۰ دقیقه بعد رابطه

علائمت چی بود بعد اقدام

خیلی زود علائم داشتم به خاطر اونا شک کردم سینه راستم سفت شده بود یکم دردناک. خواب آلود بودم. نفس تنگی هم داشتم

اقدام نبودم طبیعی جلوگیری میکنیم  

خیلی زود علائم داشتم به خاطر اونا شک کردم سینه راستم سفت شده بود یکم دردناک. خواب آلود بودم. نفس تنگ ...

یعنی حاملگی ناخواسته اس .ناراحت نیستی

2738
متاهلا ی سوال دارم  من نامزدم دختر هم هستم  یکشنبه با نامزدم رابطه داشتم ولی دخول نبوده ...

حامله نمیشی وقتی مایع نریخته و حتی اگه ریخته قرص خوردی 

منم درد دل دارم بخصوص زمانی که زیاد راه برم بیشتر نزدیک مثانه ام و چند روز پیش یه لک صورتی داشتم و تمام نمیدونم با این وجود باردارم یا نه ولی خیلیییی زود حسته میشم و حال ندارم دیگه

2706