2737
2734
هر مشکلی تو حاملگی داشتم ..حداقل خوابم سر جاش بود.سرم رو نمیتونم زمین بزارم ...چیکار کنم بچه ها ؟؟؟؟
خدای خوبم ...دخترم رو برام حفظ کن .
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
با دکترت حتما مشورت کن ولی شربت تیمکس گیاهیه برای بارداری مشکلی نداره یا میتونی دم کرده آویشن با عسل بخوری واقعا معجره میکنه
فروشگاه اینرنتی 30 سبد دارای نماد اعتماد الکترونیک و ضمانت بازگشت کالا پوشاک بچگانه خارجی صابون های تزئینی میوه ای زیورآلات لوازم آرایشی ***هدیه ویژه 30 هزار تومانی فقط تا آخر شهریور ماه*** با خرید بالای 100 هزار تومان از سایت ما ، 30 هزارتومان از ما هدیه بگیرید. http://30sabad.com
زنگ بزن بیمارستان بهت میگن حتما هستی زنگ بزن ...سرفه شدید نباشه اذیت میشه نی نی
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
منم تو بارداری همین مشکل برام پیش اومد میدونم چی میگی
فروشگاه اینرنتی 30 سبد دارای نماد اعتماد الکترونیک و ضمانت بازگشت کالا پوشاک بچگانه خارجی صابون های تزئینی میوه ای زیورآلات لوازم آرایشی ***هدیه ویژه 30 هزار تومانی فقط تا آخر شهریور ماه*** با خرید بالای 100 هزار تومان از سایت ما ، 30 هزارتومان از ما هدیه بگیرید. http://30sabad.com
2738
وای منم هفته هشتم آلرژی داشتم از اول الانم انقدر سرفه میکنم دارم میمیرم درکت میکنم گلوم پاره شد
ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
ببین تازگیا چی بو کردی یا دم دستت بوده حساسیته احتمالا
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
واااااااای ترسیدمممممم
2706