2733
2734
عنوان

رفع سودا

2626 بازدید | 24 پست

دوستانیکه تجربه درمان سودا دارن...

طب سنتی میگه بدجوری سودات غلبه کرده، رحم سرد،نازایی ، پرولاکتین بالا، شقاق مزمن یبوست وحشتناک، موخوره ریزش مو و سردرد و خستگی براتون نگم دیگه😔کسی بلده من چطوری زودی خوب شم؟ دعاتون میکنم فقط بهم نگین برو دکتر که هردکتری بوده رفتم و کلی داروی گیاهی و شیمیایی ولی اون اثری که باید میداشت و نداسته. رژیم غذایی؟اسموتی یا معجون رفع سریع سودا چی بلدین؟ خدایا یه معجزه بده خسته شدم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
سرچ کن دکتر خیر اندیش بین چی گفته راجب این چیزا .. خودش هر چی بخوای گفته راجب این چیزا

روتین مسایلو میگن ولی انگار اون نکته اصلیشو هیچکی نمیگه یا شایدم رو همه یجور جواب نمیده 

هیچ وقت داروی شیمیایی و گیاهی رو باهم استفاده نکن 

وقتی میگی سودا یعنی اعتقاد به طب سنتی داری دیگه 

پس با داروهای یه دکتر برو جلو 

مهمترین چیز مداومت به استفاده از داروها و تغییر سبک زندگیته که الان وضعت اینه عزیزم

از همون طب سنتی بپرس خب، البته من طب اسلامی رو بیشتر قبول دارم. برای سودا داروی سودا بر، حجامت، نوره ...

حجامت برای دفع سودا از کجا میگیرن و زمان مناسبش کیه عزیزم میدونی؟

فقط گرم نگهدار روغن بنفشه داخل بینی سردیجات ممنوع ماساژ دادن با ترکیب روغن های گرم بادکش گرم

چون عقایدت باهام فرق داره دلیل نمیشه باهات جنگ کنم پس بیا با احترام تبادل نظر کنیم   
2740
از همون طب سنتی بپرس خب، البته من طب اسلامی رو بیشتر قبول دارم. برای سودا داروی سودا بر، حجامت، نوره ...

نوره هم فوق العاده است 

چون عقایدت باهام فرق داره دلیل نمیشه باهات جنگ کنم پس بیا با احترام تبادل نظر کنیم   
چطور استفاده کنم؟ برای گرم کردن رحم خوبه اره؟

هربار رقیق درست کن از زیر گردن تا کف پا بذار آره اما اگه برای بارداری میخوای رحمت و بادکش هم بکن با روغن سیاهدانه ماساژ بده پلاستیک بکش روش

2706